“Маємо вжити всіх можливих заходів для зменшення споживання газу до мінімуму”, – В.Кальніченко

“Маємо вжити всіх можливих заходів для зменшення споживання газу до мінімуму”, – В.Кальніченко

2 березня 2018 року / 238 переглядів

Сьогодні в облдержадміністрації в селекторному режимі відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Головував на засіданні перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко. В залі були присутні заступники голови облдержадміністрації Олег Гуменний, Валерій Олійник, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, начальник ГУ ДСНС в області Едуард Братко, керівники ПАТ”Хмельницькгаз” та ПАТ”Хмельницькобленерго”, представники Хмельницької міської ради. Також у режимі селекторного зв’язку участь в нараді взяли керівники райдержадміністрацій та міст обласного значення.

Як повідомив Володимир Кальніченко, наразі в країні склалася скрутна ситуація у сфері споживання газу, пов’язана із діями ПАТ “Газпром”, який знизив тиск на вході у газотранспортну мережу майже на 20%. Вчора відбулося позачергове засідання РНБО з питання забезпечення природним газом населення та підприємств відповідних галузей народного господарства. Сьогодні вранці на селекторній нараді за участю Міністра вугільної промисловості та енергетики України Ігоря Насалика було обговорено основні заходи, що мають бути вжиті органами влади з метою недопущення надзвичайної ситуації в зв’язку з дефіцитом газу в об’єднаній газотранспортній мережі.

Як повідомив Олег Гуменний, який брав участь в цій селекторній нараді, зважаючи на таку ситуацію рішенням Кризового комітету при Міненерговугілля України прийнято рішення про введення кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації. Органам влади доручено вжити всіх можливих заходів для максимального скорочення обсягів споживання природного газу. Також Міністр доручив вжити термінових заходів щодо переведення ТЕЦ, які працюють на газу, на резервне паливо – мазут.

За результатами проведення селекторної наради керівниками місцевих органів влади та місцевого самоврядування доручено вжити заходів щодо зведення до мінімуму споживання газу. Разом з тим наголошено на індивідуальному підході до кожного об’єкту. До прикладу Хмельницькому національному університету, студенти якого перебувають на канікулах до 3 березня, рекомендовано продовжити їх до 7 березня.

Також визначено список підприємств, які є найбільшими споживачами газу в області. За повідомленням технічного директор ПАТ “Хмельницькгаз” Олександра Лоба, підприємств, які споживають більше 100 тис.м3 газу на добу, в області близько тридцяти. З їх керівниками буде проведено роз’яснювальну роботу, аби зменшити споживання газу до рівня, який не викличе порушень у технологічних процесах.

Що стосується побутових споживачів газу та об’єктів соціальної сфери, то Володимир Кальніченко зазначив, що за інформацією НАК “Нафтогаз” зниження температури в приміщеннях на 1°С вдень та 2°С вночі дозволить знизити споживання газу на 8-9%. Цього рівня буде достатньо аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій.

Рішення про призупинення навчального процесу у закладах освіти області буде також вирішуватися в індивідуальному порядку на місцевому рівні, про що буде проінформовано додатково.

За інформацією представників ПАТ “Обленерго” в області існують можливості для підключення додаткових потужностей, підготовлено резервні трансформатори. В цілодобовому режимі буде забезпечено роботу аварійних бригад.

Начальник ГУ ДСНС в області Едуард Братко доручив представникам місцевої влади вжити заходів з приведення в стан готовності резервних джерел електропостачання (дизелів, електростанцій, генераторів) на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. Також посадовець додав, що силами ДСНС можуть за потреби бути розгорнуті додаткові мобільні пункти обігріву.

За матеріалами веб-сайту Хмельницької

обласної державної адміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода