Привітали директора Стецьківського сільського будинку культури із 60-річчям

Привітали директора Стецьківського сільського будинку культури із 60-річчям

28 лютого 2018 року / 396 переглядів

28 лютого заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін та головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Вікторія Шубіна привітали директора Стецьківського сільського будинку культури Яцюк Тетяну Василівну із 60-річчям.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток, збереження та відродження культури в районі, з нагоди 60-річного ювілею від дня народження Тетяні Василівні вручили Почесну грамоту Старокостянтинівської районної державної адміністрації та Старокостянтинівської районної ради й цінний подарунок, побажали довгих років життя, миру, міцного здоров'я, творчого натхнення.

Яцюк Тетяна Василівна працює директором Стецьківського сільського будинку культури з 1984 року. За час роботи на даній посаді зарекомендувала себе як здібний організатор і сумлінний працівник. Проявляє високий рівень професіоналізму та творчості. Забезпечує високу результативність своєї праці, займає призові місця на районних оглядах-конкурсах.

Тетяна Василівна цілеспрямовано працює над розширенням кругозору відвідувачів закладу культури, вчителями, дітьми, молоддю, ветеранами праці, одинокими престарілими. Бере активну участь в обговоренні проблемних питань, які хвилюють жителів села. Проводить тематичні вечори, диспути, бесіди за круглим столом, дискотеки, вечорниці та ряд інших заходів.

Постійно працює над вдосконаленням своєї професійної майстерності. Працьовита, активна, усі завдання виконує своєчасно і якісно.

Уміє працювати з людьми. Своєю роботою, чуйним і добрим ставленням до людей зуміла заслужити у них авторитет і довір’я.

У побуті та особистому житті скромна, чуйна, відповідальна, доброзичлива, користується авторитетом серед колег та друзів.

За словами заступника голови районної державної адміністрації Олега Борикіна Тетяна Яцюк є взірцем для молодого покоління працівників культури району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода