Військовозобов'язані Старокостянтинівщини взяли участь в обласних заходах

Військовозобов'язані Старокостянтинівщини взяли участь в обласних заходах "Єдиного стрілецького дня"

26 лютого 2018 року / 325 переглядів

23 лютого у військових комісаріатах Хмельницької області пройшли заходи "Єдиного стрілецького дня" з військовозобов’язаними організаційного ядра підрозділів територіальної оборони, які формуються військовими комісаріатами.

Начальник обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк підкреслив, що захід є плановим і проводиться на виконання вимог Начальника Генерального штабу Збройних Сил України, Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України та з метою виконання Плану підготовки Хмельницького ОВК у 2018 році.

До "Єдиного стрілецького дня" регулярно, для підвищення вогневої навченості, вдосконалення навичок у володінні стрілецькою зброєю, підвищення практичних знань з тактичної медицини, інженерної підготовки залучаються понад 200 військовозобовʼязаних із усіх районів регіону. Заняття проводяться на 4 навчальних полігонах Хмельницької області.

У м.Хмельницький заняття відбулися на навчальній базі Національної академії Державної прикордонної служби України, за сприяння керівництва навчального закладу із залученням кваліфікованих інструкторів академії та офіцерів Хмельницького обласного військкомату. Заняття було розгорнуто на 9 навчальних точках, що дало змогу за більш короткий час надати максимальну інформацію для військовозобов’язаних.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода