Військовозобов'язані Старокостянтинівщини взяли участь в обласних заходах

Військовозобов'язані Старокостянтинівщини взяли участь в обласних заходах "Єдиного стрілецького дня"

26 лютого 2018 року / 679 переглядів

23 лютого у військових комісаріатах Хмельницької області пройшли заходи "Єдиного стрілецького дня" з військовозобов’язаними організаційного ядра підрозділів територіальної оборони, які формуються військовими комісаріатами.

Начальник обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк підкреслив, що захід є плановим і проводиться на виконання вимог Начальника Генерального штабу Збройних Сил України, Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України та з метою виконання Плану підготовки Хмельницького ОВК у 2018 році.

До "Єдиного стрілецького дня" регулярно, для підвищення вогневої навченості, вдосконалення навичок у володінні стрілецькою зброєю, підвищення практичних знань з тактичної медицини, інженерної підготовки залучаються понад 200 військовозобовʼязаних із усіх районів регіону. Заняття проводяться на 4 навчальних полігонах Хмельницької області.

У м.Хмельницький заняття відбулися на навчальній базі Національної академії Державної прикордонної служби України, за сприяння керівництва навчального закладу із залученням кваліфікованих інструкторів академії та офіцерів Хмельницького обласного військкомату. Заняття було розгорнуто на 9 навчальних точках, що дало змогу за більш короткий час надати максимальну інформацію для військовозобов’язаних.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (15)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)