Олег Борикін взяв участь у пленарному засіданні чергової сесії Старокостянтинівської районної ради

Олег Борикін взяв участь у пленарному засіданні чергової сесії Старокостянтинівської районної ради

22 лютого 2018 року / 787 переглядів

22 лютого заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін взяв участь у пленарному засіданні чергової сесії Старокостянтинівської районної ради.

В ході роботи сесії було розглянуто більше двох десятків питань.

Зі звітом про виконання районного бюджету за 2017 рік та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2018 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району за 2017 рік до загального фонду районного бюджету надійшло податків та зборів з врахуванням міжбюджетних трансфертів 317434092 грн., що складає 101,9 відсотка до затверджених обсягів, в т.ч. власних доходів мобілізовано до районного бюджету 49895808 грн., при затвердженому плані 40895937 грн. (122 %). Виконання планових показників забезпечено по всіх джерелах формування доходної частини районного бюджету.

У 2017 році проведено видатків з загального фонду районного бюджету на суму 304324690,42 грн. Фінансування бюджетних установ у звітний період проводилось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

Видатки спеціального фонду районного бюджету за минулий рік склали 15838756,83 грн., по бюджету розвитку проведено видатки на суму 8615429,36 грн.

При розгляді змін до районного бюджету на 2018 рік депутати затвердили субвенцію з сільських бюджетів в сумі 31,8 тис. грн. на невідкладну допомогу сільському населенню та поліпшення матеріально-технічного забезпечення сільських закладів охорони здоров’я.

За рахунок збільшення видаткової частини районного бюджету за загальним фондом виділили кошти в сумі 3462,3 тис.грн., з них: відділу освіти, молоді та спорту в сумі 1449,3 тис.грн., центральній районній лікарні – 390,0 тис.грн., Старокостянтинівському Центру ПМСД – 300, 0 тис.грн., на виконання заходів комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки, програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки, комплексної програми з мобілізації зусиль Старокостянтинівської районної ради, управлінь та відділів Старокостянтинівської районної державної адміністрації, Старокостян-тинівського відділення Красилівської ОДПІ по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення комфортних умов платникам податків та належного їх обслуговування на 2017-2018 роки, програми забезпечення виконання Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою, програми підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки. Волице-Керекешинській сільській раді передбачено виділення 200 тис.грн на поточний ремонт дороги.

Крім того планується виділити кошти за рахунок державної субвенції на капітальний ремонт покрівлі Староостропільського навчально-виховного об’єднання « Дошкільний заклад, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія». Також з районного бюджету буде профінансовано роботи з будівництва паливної зі встановленням твердопаливних котлів для опалення Поповецького НВК.

Разом з тим буде продовжене фінансування робіт з реконструкції дошкільних навчальних закладів «Пізнайко» с.Григорівка та «Капітошка» с.Веснянка, ФАПу с.Демківці.

Депутати заслухали щорічний звіт голови районної ради Михайла Яснюка. Він зупинився на окремих аспектах своєї роботи та роботи районної ради за звітний період, відзначивши, що районна рада працювала активно, системно, у повній мірі забезпечуючи виконання прийнятих рішень.

Заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін прозвітував про виконання «Програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2017 рік».

Також депутати заслухали звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув та затвердили аналогічні програми на наступні роки. В ході роботи сесії було затверджено ряд нових районних програм, зокрема: програму соціального та правового захисту дітей «Діти Старокостянтинівщини» на 2018-2010 роки та програму забезпечення виконання Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень.

Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури виступив керівник прокуратури Василь Сліпець, який відмітив, що прокуратурою у 2017 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Віктора Бачинського, які піднімали питання ремонту дороги Самчинці-Немиринці та встановлення дорожнього знаку "с.Семереньки". Депутат Сергій Мизернюк звернувся з проханням відновлення автобусного сполучення безпосередньо до с.Капустин. Щодо ремонту дороги від с.Северини да дороги державного значення Житомир-Чернівці та виділення коштів на капітальний ремонт інфекційного відділення Старокостянтинівської ЦРЛ надійшли депутатські запити від Івана Козака та Андрія Андрійчука.

Десяток проектів рішень стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, призначених для ведення товарного сільськогосподарського та фермерського господарств.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)