Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

20 лютого 2018 року / 618 переглядів

19 лютого під головуванням заступника голови райдержадміністрації Людмили Гнатюк відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації.

Члени комісії розглянули питання епізоотичного стану щодо сказу тварин виявленого на території Сахновецької сільської ради.

Наразі, згідно «Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин» на подвір'ях домогосподарства, де виявлено захворювання, проведена дезінфекція. Проводиться комплекс організаційно-господарських та спеціальних заходів щодо ліквідації сказу у населеному пункті. Серед населення ведеться роз'яснювальна робота щодо небезпеки захворювання тварин і людей на сказ.

В цілому, із доповіді начальника Старокостянтинівського міськ-районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Леоніда Слободянюка стало відомо, що епізоотична ситуація щодо сказу тваринна території району у 2016 році була благополучною, у 2017 році зафіксовано один випадок захворювання в Баглаївській сільській раді. Службою ветеринарної медицини району постійно проводяться усі необхідні профілактичні заходи згідно інструкції по боротьбі зі сказом тварин. У минулому році було щеплено 7 тис. собак, 6 тис. котів, 9,25 тис. голів ВРХ, 56 інших тварин. В період полювання лісомисливськими господарствами проводиться відстріл лисиці. Адже велика чисельність лисиць на певній території є загрозою для домашніх тварини та людей.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)