Економічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування України запрошує на навчання учнів Старокостянтинівщини

Економічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування України запрошує на навчання учнів Старокостянтинівщини

12 лютого 2018 року / 1 406 переглядів

Вибір професії – це рішення, що по суті означає реалізацію права бути задоволеним життям. Правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення працею, забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною та творчою. Найгостріше питання вибору професії постає перед випускниками шкіл, і це не дивно, адже саме зараз випускник вирішує питання подальшого навчання, намагається знайти своє місце в суспільстві, будує плани на майбутнє.

Саме тому аби допомогти нашим учням дізнатись більше про вищі навчальні заклади України, можливості вибору майбутньої професії, декан економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук, професор Анатолій Діброва разом із колегами зустрівся із випускниками навчальних закладів Старокостянтинівщини.

Представників економічного факультету та учнів Старокостянтинівщини привітав голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, який у далекому 1995 році закінчив саме цей факультет та мав нагоду певний час там працювати. Сергій Никанорович побажав майбутнім абітурієнтам вдалого складання ЗНО та вибору професії, а декану економічного факультету Анатолію Дмитровичу – талановитих й активних студентів, подальших наукових та освітніх звершень.

Національний університет біоресурсів і природокористування України є одним із кращих в Україні – він увійшов до десятки кращих університетів країни за версією рейтингу "ТОП-200 Україна". Сьогодні економічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування України є провідним центром аграрної економічної освіти і науки України, який у 2016 році відзначив своє 65-річчя.

Економічна підготовка спеціалістів сільського господарства була започаткована в 1898 році з заснування у м.Київ політехнічного інституту з сільськогосподарським відділенням, від якого веде свою історію Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Економічному факультету є чим пишатися. За роки існування тут підготовлено 24513 фахівців економічного профілю ОС "Бакалавр", "Спеціаліст" та "Магістр", в тому числі, економістів – 9101, бухгалтерів – 10397, фінансистів – 3377, економістів-математиків – 847 (до 2000 року включно), податківців – 251; 45 докторів та 560 кандидатів економічних наук.

Під час заходу учні зацікавлено переглянули інформаційний ролик про НУБіП, його факультети та спеціальності підготовки фахівців. Анатолій Діброва розповів про переваги навчання на економічному факультеті, його матеріально-технічну базу, участь молоді у фестивалі студентської науки, наукових гуртках, спортивних та культурно-масових заходах факультету і університету, умови студентського побуту та дозвілля, можливості виїзду за кордон у рамках програм співробітництва з іноземними навчальними закладами та підприємствами, співпрацю університету із роботодавцями тощо.

Серед основних переваг навчання на факультеті є те, що навчальні плани і програми підготовки адаптовано до вимог провідних університетів США та ЄС, значна частина викладачів пройшла стажування в закордонних університетах, викладання навчальних дисциплін може проводитись англійською мовою, здійснюється практична підготовка студентів на базі передових вітчизняних та зарубіжних підприємств в країнах ЄС, на факультеті створено потужну матеріально-технічну базу, є можливість отримати подвійний диплом за програмою підготовки магістрів в НУБіП України та одному з провідних університетів ЄС.

Випускники шкіл отримали буклети, флаєри з інформацією про спеціальності, вступні іспити, форми та умови навчання. У свою чергу учні, які виявили бажання навчатися на економічному факультеті, заповнили анкети та отримали запрошення на День відкритих дверей, який відбудеться у березні цього року.

Також піж час особистої зустрічі голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна та декана економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктора економічних наук, професора Анатолія Діброви обговорено питання подальшої співпраці щодо підготовки фахівців та укладання угоди про співробітництво із загальноосвітніми навчальними закладами району.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода