Відбулось чергове засідання комісії з питань соціального захисту

Відбулось чергове засідання комісії з питань соціального захисту

7 лютого 2018 року / 762 переглядів

06 лютого 2018 року в управлінні соціального захисту населення Старокостянтинівської райдержадміністрації під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Людмили Гнатюк відбулося четверте, з початку року, засідання комісії з питань соціального захисту населення, призначення державних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання субсидій, призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

З початку року члени комісії розглянули 14 звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

За результатами розгляду 133 заяв на призначення житлових субсидій члени комісії вирішили надати субсидії на житлово – комунальні послуги та на тверде паливо всім заявникам.

Було розглянуто 3 звернення Старокостянтинівського об'єднанного управління пенсійного фонду України Хмельницької області та 1 звернення Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України щодо призначення (поновлення) соціальних виплат 6 внутрішньо переміщеним особам.

Розглянуто 10 звернень внутрішньо переміщених осіб про надання щомісячної адресної допомоги. Членами комісії по даних зверненнях були прийняті позитивні рішення.

За результатами контролю на засіданнях комісії було скасовано 7 довідок внутрішньо переміщених осіб.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (37)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)