Відбулось чергове засідання комісії з питань соціального захисту

Відбулось чергове засідання комісії з питань соціального захисту

7 лютого 2018 року / 217 переглядів

06 лютого 2018 року в управлінні соціального захисту населення Старокостянтинівської райдержадміністрації під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Людмили Гнатюк відбулося четверте, з початку року, засідання комісії з питань соціального захисту населення, призначення державних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання субсидій, призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

З початку року члени комісії розглянули 14 звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

За результатами розгляду 133 заяв на призначення житлових субсидій члени комісії вирішили надати субсидії на житлово – комунальні послуги та на тверде паливо всім заявникам.

Було розглянуто 3 звернення Старокостянтинівського об'єднанного управління пенсійного фонду України Хмельницької області та 1 звернення Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України щодо призначення (поновлення) соціальних виплат 6 внутрішньо переміщеним особам.

Розглянуто 10 звернень внутрішньо переміщених осіб про надання щомісячної адресної допомоги. Членами комісії по даних зверненнях були прийняті позитивні рішення.

За результатами контролю на засіданнях комісії було скасовано 7 довідок внутрішньо переміщених осіб.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода