Важливе місце у системі культури Старокостянтинівського району займають спеціалізовані мистецькі навчальні заклади

Важливе місце у системі культури Старокостянтинівського району займають спеціалізовані мистецькі навчальні заклади

31 січня 2018 року / 317 переглядів

Важливе місце у системі культури Старокостянтинівського району займають спеціалізовані мистецькі навчальні заклади, основною метою яких є задоволення потреб громадян, суспільства і держави у початковій мистецькій освіті, виховання найбільш обдарованих дітей і залучення їх до професійного мистецтва.

На сьогодні в районі успішно діють 2 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних заклади: Самчиківська дитяча художня школа традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва та Староостропільська дитяча музична школа. Філії цих шкіл працюють в селах Самчики, Ладиги, Сахнівці, навчально-виховним процесом охоплено 124 учні.

Діяльність шкіл планується в дусі відродження національних мистецьких надбань. За основу беруться найкращі зразки української народної творчості.

Самчиківська дитяча художня школа традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва займається поглибленним вивченням українського народного декоративно-прикладного мистецтва, зокрема, Самчиківського народного розпису (мальовки), витинанки, писанкарства, різьблення.

У Староостропільській дитячій музичній школі діють класи народних інструментів, фортепіано, сольного співу, образотворчого мистецтва, клас хореографії.

Педагогічні та учнівські колективи мистецьких шкіл приймають активну участь у культурно-мистецькому житті району, організовуючи тематичні та персональні виставки учнів, викладачів, є постійними учасниками конкурсів, фестивалів, оглядів, тематичних заходів.

Викладачі шкіл постійно шукають нові форми і методи для вдосконалення навчально-виховного процесу, систематично підвищують свою кваліфікацію, проводять методичні семінари, лекції, майстер-класи, показові уроки в школі.

За роки свого існування мистецькі навчальні заклади району дали путівку у мистецьке життя близько 300 своїм випускникам, багато з яких продовжили своє навчання у вищих та середніх спеціальних навчальних закладах культури.

Районна влада не стоїть осторонь розвитку мистецьких шкіл. З року в рік покращується матеріально-технічна база шкіл. 30 січня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступники голови районної державної адміністрації Олег Борикін та Людмила Гнатюк, відвідали мистецькі школи, поспілкувалися з учнями та викладачами. Вихованці Староостропільської музичної школи підготували для гостей концертну програму.

Для зміцнення матеріально-технічної бази шкіл голова адміністрації Сергій Фесун вручив Самчиківській дитячій художній школі традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва ноутбук та багатофункціональну оргтехніку (принтер, ксерокс, сканер), а Староостропільській дитячій музичній школі баян.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода