Проведено перевірку суб'єктів нормотворення Старокостянтинівського району

Проведено перевірку суб'єктів нормотворення Старокостянтинівського району

18 січня 2018 року / 326 переглядів

17 січня у районній державній адміністрації працівниками Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області проведено семінар для суб'єктів нормотворення Старокостянтинівського району з питань державної реєстрації нормативно-правових актів.

Учасників семінару ознайомили із порядком подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію та прийняття Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області рішення після проведення правової експертизи, контролем за діяльністю суб'єктів нормотворення у сфері державної реєстрації нормативно-правових актів.

Також працівниками Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області здійснено виїзну перевірку щодо додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів суб'єктами нормотворення Старокостянтинівського району.

У рамках перевірки проведено робочу зустріч голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна та начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка, під час якої обговорено питання співпраці із недопущення порушень законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів. Очільник обласної юстиції зазначив, що Старокостянтинівщина є однією із кращих на Хмельниччині у питанні додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів та висловив переконання щодо подальшої плідної співпраці.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода