Відбувся семінар-навчання сільських голів

Відбувся семінар-навчання сільських голів

20 грудня 2017 року / 1 003 переглядів

20 грудня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Людмили Гнатюк відбувся семінар-навчання для сільських голів та секретарів сільських рад району.

У семінарі-нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Андрій Літвінчук, військовий комісар Старокостянтинівського об'єднаного міського військового комісаріату Володимир Медведчук, начальник Старокостянтинівського відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС Марія Коломієць та заступник директора Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості Людмила Драчук.

Згідно плану заходу із представниками органів місцевого самоврядування обговорено наступні питання:

  1. Про проведення приписки громадян України у 2018 році.
  2. Взаємодія органів влади, партнерів ринку праці, центру зайнятості щодо забезпечення виконання угод про співпрацю із сільськими радами.
  3. Про зміни у податковому законодавстві. Резерви по наповненню місцевих бюджетів.

Доповідачі, які взяли участь у семінарі, не лише озвучили актуальну та корисну для присутніх інформацію, а й відповіли на численні запитання.

Під час підведення підсумків семінару-навчання заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк подякувала присутнім за плідну співпрацю та зазначила: "Завданням кожного сільського голови є покращення життя громадян та соціально-економічний розвиток відповідної сільської ради. Виконання вимог чинного законодавства України, ефективна робота по наповненню місцевих бюджетів, створення нових робочих місць є одними з головних орієнтирів у роботі органів місцевого самоврядування. Переконана, що кожен з присутніх знає проблеми та інтереси своєї громади як ніхто інший, – і саме на це маєте працювати. Влада району, в свою чергу, не залишиться осторонь і всіляко допомагатиме у реалізації ваших планів".

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)