Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяв участь у роботі чотирнадцятої сесії районної ради

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяв участь у роботі чотирнадцятої сесії районної ради

14 грудня 2017 року / 879 переглядів

На порядок денний сесії було винесено понад двадцять питань.

Основні питання – внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та прийняття районного бюджету на 2018 рік.

По питаннях бюджету доповідав начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда, який зазначив, що пропонується внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 11581,9 тис.грн. Значна частина субвенцій з державного бюджету буде використана на надання пільг та житлових субсидій населенню, на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям -інвалідам тощо. Передбачається спрямувати субвенцію, передану з сільських бюджетів на Григорівську ЗОШ І-ІІІ ст. та ремонт тепломережі і придбання металопластикових вікон для Ладигівського НВК. Заклади охорони здоров’я отримають кошти на оплату праці, придбання туберкуліну, лікування хворих на цукровий діабет та поточні ремонти. На підтримку закладів культури передбачено 119 тис.грн. Також передбачено кошти на фінансування ряду районних програм.

Щодо районного бюджету на 2018 рік Григорій Горда наголосив, що він є базовим, проте повністю збалансований за соціальними видатками та забезпечить діяльність усіх життєво важливих сфер.

Одноголосно депутати підтримали Програму соціально-економічного розвитку району на 2018 рік, по якій доповідав заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін. Програма включає 20 соціальних інвестиційних проектів, що будуть реалізовані з різних джерел фінансування та спрямовані на покращення соціально-економічного розвитку району.

В ході роботи сесії прийнято Програму підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки, районну цільову Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки та Програму підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2018-2021 роки.

До програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Старокостянтинівському районі та комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції щодо профілактики злочинності було внесено зміни в частині розподілу фінансування. Разом з тим взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм і програм, термін дії яких минув.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2021    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Січень 2021 (1)
Грудень 2020 (27)
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)