Людмила Гнатюк: розвиток закладів соціальної сфери є першочерговим завданням органів влади усіх рівнів

Людмила Гнатюк: розвиток закладів соціальної сфери є першочерговим завданням органів влади усіх рівнів

14 грудня 2017 року / 790 переглядів

13 грудня заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк спільно із заступником керівника апарату райдержадміністрації Володимиром Сідлецьким здійснили робочу поїздку до Сковородківської сільської ради. Заступник голови райдержадміністрації ознайомилась із роботою закладів соціальної сфери, які знаходяться на території сільської ради, станом та перспективами соціально-економічного розвитку населених пунктів, розвитком інфраструктури.

Під час спілкування із сільським головою та працівниками виконавчого комітету сільської ради Людмила Гнатюк обговорила питання реалізації державної соціальної політики в сільській місцевості, виконання місцевого бюджету, діяльності закладів торгівлі, забезпечення транспортним сполученням, благоустрою населених пунктів, відновлення вуличного освітлення. Окрему увагу зосереджено на пріоритетних завданнях, які реалізовуватимуться сільською радою на підвідомчій території у 2018 році.

Сковородківський сільський голова Володимир Шкробтак ознайомив представників райдержадміністрації із ходом проведення капітального ремонту вуличного водопроводу у с.Круглики, на що із бюджету сільської ради згідно зведеного кошторисного розрахунку передбачено 259,140 тис. грн. Влітку цього року завершено ремонт артсвердловини у с.Круглики за рахунок коштів сільського бюджету на суму 214,7 тис. грн. За словами сільського голови основні обсяги робіт по капітальному ремонту вуличного водопроводу с.Круглики виконано і невдовзі його буде введено в експлуатацію.

Під час робочого візиту Людмила Гнатюк ознайомилась із роботою, станом матеріально-технічного забезпечення відділення пошти, будинку культури та бібліотеки с.Сковородки. Наразі приміщення сільського будинку культури використовується частково. Сільський голова розповів про плани щодо проведення поточного ремонту будівлі з метою створення центру громади. Зусиллями місцевої влади уже добудовано міні-котельню та встановлено сучасний твердопаливний котел, введено в експлуатацію систему опалення. У даній будівлі буде розміщено виконавчий комітет сільської ради, будинок культури, сільську бібліотеку, відділення пошти, спортзал для молоді, сервісні послуги для жителів громади. За словами Володимира Шкробтака така оптимізація дасть можливість зекономити енергоресурси, забезпечить комфортну доступність жителів до послуг, дасть можливість створити належні умови для проведення молоддю свого дозвілля.

Заступник голови районної державної адміністрації також відвідала Сковородківський НВК, де навчається 55 дітей. Під час зустрічі із директором навчального закладу Ганною Харченко Людмила Гнатюк обговорила питання роботи харчоблоку, забезпечення якісними продуктами харчування, дотримання теплового режиму в навчальних класах, використання енергоносіїв, станом матеріально-технічного забезпечення. Заступник голови райдержадміністрації також ознайомилась із роботою шкільної котельні, де нещодавно встановили новий газовий котел. За словами директора навчального закладу заміна старого газового котла дала можливість дотримуватись температурного режиму у навчальних класах та значно економити енергоносії.

У рамках робочої поїздки Людмила Гнатюк також відвідала ФАП с.Сковородки, ознайомилась із станом забезпечення медичними препаратами та лікарськими засобами. Завідувач ФАПу Валентина Грицишина зазначила, що медична установа забезпечена усім необхідним. На сьогодні закуплено ліків з розрахунку 15 грн. на людину. Сільська влада активно долучається до вирішення проблем медичної установи – підведено воду, за кошти місцевого бюджету закуплено частину ліків, у наступному році буде проведено ремонт приміщення.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (27)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)