На позачерговому засіданні колегії районної державної адміністрації розглянуто бюджетні питання

На позачерговому засіданні колегії районної державної адміністрації розглянуто бюджетні питання

12 грудня 2017 року / 854 переглядів

12 грудня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів позачергове засідання колегії райдержадміністрації.

На порядку денному колегії розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та про районний бюджет на 2018 рік, по яких доповідав начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда. За словами доповідача запропоновані зміни до бюджету 2017 року опрацьовано спільно з розпорядниками бюджетних коштів та враховано усі пропозиції. Зокрема, запропоновано внести зміни до дохідної частини районного бюджету 2017 року на 11,581 млн. грн. Прийняття даних правок до районного бюджету дасть змогу вчасно і в повному обсязі здійснити виплати запланованих видатків поточного фінансового року. Загалом, бюджет 2017 року планується виконати по доходах на 120 відсотків.

По другому питанню порядку денного засідання колегії Григорій Горда зазначив, що бюджет 2018 року сформовано у відповідності до чинного законодавства та прийнятого Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік". Обсяг бюджету по доходах та видатках буде становити 335,1 млн.грн., що на 32 млн.грн. більше у порівнянні з бюджетом минулого року. Бюджет наступного року збалансований і вирішує ряд першочергових та нагальних питань району. Під час доповіді Григорій Горда зазначив, що велика увага у новому бюджеті приділяється соціальному захисту населення, субвенція з державного бюджету на який складає 149 млн.грн.

Зауважень та пропозицій до проектів з боку розпорядників бюджетних коштів не надійшло.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, підсумовуючи засідання колегії райдержадміністрації, зазначив, що не дивлячись на складну ситуацію в Україні, ведення гібридної війни в державному бюджеті передбачено значні кошти на соціальний захист населення. За словами Сергія Фесуна проект районного бюджету 2018 року є базовим, тому у наступному році буде переглядатись та коригуватись в залежності від нагальних потреб, які виникатимуть. Також, голова райдержадміністрації наголосив на важливості подальшої спільної роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування району із збільшення дохідної частини районного бюджету.

Проекти рішень з кожного питання підтримані членами колегії одноголосно.

Колегіально вирішено направити їх для розгляду та затвердження на черговій сесії районної ради.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Вересень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Погода
Архів
Вересень 2020 (21)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)