Роботи із перекриття даху Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів завершуються

Роботи із перекриття даху Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів завершуються

5 грудня 2017 року / 99 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спільно із начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергієм Чернегою, керуючим справами районної ради Сергієм Гречковським перевірили хід виконання робіт по капітальному ремонту даху Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Наразі проведено ремонтно-будівельні роботи із перекриття даху металопрофілем. На капітальний ремонт покрівлі навчального закладу з районного та місцевого бюджету Немиринецької сільської ради передбачено понад 500 тисяч гривень.

Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів є базовою школою у навчальному окрузі, де навчається 123 учні із семи населених пунктів району. Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун зазначив, що пріоритетним напрямком роботи влади району є розвиток освітньої сфери та створення належних умов навчання дітей.

Голова районної державної адміністрації відвідав шкільну обідню залу, де відповідно до доручення голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука щодо покращення харчування учнів у навчальних закладах області було проведено капітальний ремонт, на що із районного бюджету використано 170 тисяч гривень.

Під час розмови із директором навчального закладу Людмилою Тоненчук очільник району обговорив питання роботи харчоблоку, забезпечення якісними продуктами харчування, дотримання теплового режиму в навчальних класах, використання енергоносіїв, необхідність ремонту спортивної зали.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода