Відбувся районний захід

Відбувся районний захід "Подорож до країни казок"

1 грудня 2017 року / 375 переглядів

Кожна дитина по-своєму унікальна і її потреби специфічні, вона становить незмірну цінність для своїх батьків і родичів, а всі діти разом – неоціненний скарб суспільства, запорука його майбутньої долі.

Ці твердження мають універсальне значення у всіх суспільствах і культурах. Саме ці твердження є основою у роботі працівників Старокостянтинівського районного центру реабілітації для дітей інвалідів. З року в рік вихованці центру вчаться адаптуватися до навколишнього середовища, виокремлювати та підкреслювати яскраві індивідуальні риси, почуватися впевнено на рівні з іншими і вже мають не аби-які результати роботи. Продемонструвати свої досягнення дітки з особливими потребами мали змогу під час проведення заходу приуроченого до Міжнародного дня інвалідів що пройшов під назвою "Подорож до країни казок".

Вже стало доброю традицією протягом останніх років у перші дні зими проводити театралізоване свято для дітей з особливими потребами. Цього року 1 грудня діти з обмеженими фізичними можливостями отримали щасливі миті від участі в концертній програмі, показали усі свої творчі здібності, які виявилися у співі, декламуванні віршів та ляльковій театралізованій грі.

Протягом всього заходу дітям роздавали подарунки та солодощі. Але найголовніше – даний захід викликав на обличчях дітей веселу посмішку.

Підтримати "особливих" дітей району завітали заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар.

"Сьогодні ми побували на святі добра! – зазначила заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк. – Ми побачили справжніх маленьких героїв, які надзвичайними зусиллями, спільно із батьками, працівниками центру реабілітації торують свій непростий шлях у житті. Проте вони оптимістичні та сповнені енергії, цю енергію відчув напевне кожен присутній сьогодні у залі. Тому наше завдання допомагати їм, спонукати до нових звершень і перемог", – зазначила Людмила Гнатюк.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода