ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ, ЩО ВИРУШАЮТЬ У ЗОНУ АТО

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ, ЩО ВИРУШАЮТЬ У ЗОНУ АТО

24 листопада 2017 року / 397 переглядів

На ротацію до зони проведення антитерористичної операції в черговий раз відряджають працівників роти патрульної служби поліції особливого призначення "Богдан" ГУНП України в Хмельницькій області. Керівництво роти звернулось до районної державної адміністрації з проханням допомогти продуктами харчування.

За ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна та заступника голови районної державної адміністрації Олега Борикіна було організовано збір продукції. Оперативно відгукнулися на прохання надати допомогу захисникам України керівники підприємств району: ДП ДГ "Самчики" ХДСГДС ІКСГП НААН, ПАФ "Олена", СТОВ "Новий шлях", ФГ "Верховина" та учнівські і педагогічні колективи навчальних закладів району.

Протягом кількох днів для наших воїнів було зібрано: крупи (гречана, ячмінна, горохова, пшенична), цукор, м’ясні та рибні консерви, м’ясну тушонку, олію, томатну пасту, макаронні вироби, сіль, чай, кава, домашня консервація, печиво, а також засоби гігієни.

Зібраний гуманітарний вантаж передано представникам роти патрульної служби поліції особливого призначення "Богдан" ГУНП України в Хмельницькій області. Бійці роти висловлюють щиру подяку керівникам підприємств, дітям, батькам дітей, директорам, педагогічним колективам шкіл та усім небайдужим, хто долучився до акції за безмежний патріотизм і велике бажання допомогти нашій армії.

Відділ економічного розвитку,

промисловості та інфраструктури РДА

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода