Одна Україна – Одне громадянство

Одна Україна – Одне громадянство

23 листопада 2017 року / 791 переглядів

Близько 60% держав світу дозволяють своїм громадянам мати подвійне громадянство. Серед них як високорозвинені країни Європи та Північної Америки, такі як Бельгія, Ірландія, Італія, Латвія, Швеція, Велика Британія, Канада, так і країни, що розвиваються, зокрема Сальвадор, Мексика, Бразилія, Колумбія. Незважаючи на суворі імміграційні правила, дуже ліберальною в питанні набуття подвійного громадянства є Австралія.

В світі поширеною є думка, що питання громадянства пов'язані з переслідуванням особи за певними переконаннями, наприклад релігійними чи політичними, і про набуття громадянства не повідомляють. З іншого боку, особу не можуть примусово позбавити громадянства, оскільки позбутися його громадянин України може лише за своїм клопотанням.

Закони України однозначно не передбачають подвійного громадянства. Та чи буде людина, яка отримала громадянство іншої держави, офіційно про це заявляти, подаючи заяву про відмову від українського?

Більшість громадян України як і раніше були проти подвійного громадянства, а після анексії Криму та через війну на Донбасі – поготів. За даними опитування, проведеного впродовж 2014-2016 року Київським міжнародним інститутом соціології, українців, які виступають за узаконення подвійного громадянства – близько 30%, на сході нашої країни за це виступає майже половина населення. На заході України майже 60% мешканців вважають, що такий дозвіл лише загострить ситуацію в країні і може призвести до її розколу.

В умовах фактичної війни з Росією необхідно створити всі можливі законодавчі перешкоди для протиправних дій громадян України, які одночасно мають паспорти інших країн. Зокрема, беручи до уваги численні випадки державної зради чи саботажу службовців, терористичні, шпигунські чи дестабілізаційні акції на користь інших країн, що чиняться посадовцями або пересічними жителями. Слід відзначити, що Росія маніпулює у дипломатичних змаганнях стосовно легітимації результатів референдумів у Криму та на Донбасі, а потенційно – це можуть робити Варшава, Будапешт та Бухарест. Сумнівна лояльність до України частини біпатридів є можливим джерелом дестабілізації і соціальної напруги, зокрема у прикордонних областях з Росією, Польщею, Угорщиною та Румунією. У таких умовах абсурдними є доступ до державної або службової таємниці чи виконання публічних функцій держави або місцевого самоврядування для власників подвійного громадянства.

Крім того, у Верховній Раді України зареєстровано проект закону № 4116 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за не повідомлення громадянином України про набуття іноземного громадянства.

Разом з цим, заборона подвійного громадянства проголошена в Конституції України, але жодної відповідальності за це не передбачено.

Законопроект підготовлений з метою підвищення рівня національної безпеки та збереження суверенітету України, недопущення впливу іноземних держав на внутрішню та зовнішню політику нашої держави. Проектом закону вносяться зміни до Кримінального Кодексу – додається додаткова стаття, в якій передбачено покарання у вигляді позбавлення волі громадянина України у випадку порушення ним обов'язку щодо повідомлення про набуття іноземного громадянства.

В залежності від міри зловживання подвійним громадянством, передбачено штраф в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або позбавлення волі на строк від 3 до 10 років.

І всеж подвійне громадянство – питання складне і потребує негайного вирішення, але поважати українські закони зобов'язаний кожен Громадянин України!!!

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (11)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)