Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району

10 листопада 2017 року / 1 132 переглядів

Старокостянтинівська районна державна адміністрація (далі – Організатор) оголошує конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району (далі – конкурс).

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України "Про автомобільний транспорт", Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081, зі змінами та доповненнями (далі – Порядок), розпорядження голови райдержадміністрації від 29.12.2015 року №220/2015-р "Про затвердження Умов організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Старокостянтинівського району".Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських перевезень та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів.

 1. Об’єкт конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району, із зазначенням порядкового номера та основних характеристик.
 1. Умови проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району (далі – Умови), затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 29.12.2015 року № 220/2015-р "Про затвердження Умов організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Старокостянтинівського району" (додаються).
 2. Подання документів для участі в конкурсі.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 2 Порядку, і такі документи:

 1. нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів;
 2. перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
 3. копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;
 4. копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
 5. копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
 6. перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;
 7. анкету відповідно до пункту 32 Порядку;
 8. копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Перевізники-претенденти зобов’язані надати Організатору усі необхідні матеріали, які будуть додатково затребувані у ході підготовки до проведення конкурсу. У разі якщо перевізник-претендент надає документи, на підставі яких претендує на нарахування балів відповідно до Порядку, рекомендується надавати всі необхідні документи для підтвердження достовірності відповідної інформації, а також подати заяви до відповідних державних служб (Укртрансбезпека, Національна поліція, Державна фіскальна служба) для перевірки і підтвердження достовірності інформації на нарахування балів. Переможець конкурсу бере на себе зобов’язання обслуговувати маршрут транспортними засобами, що подані на конкурс, не менше одного року з моменту укладання договору, а також застосувати економічно обґрунтовані тарифи на проїзд.

Видача бланків заяв, анкет та інших документів здійснюється за адресою: м.Старокостянтинів, вул.К.Острозького, 70, каб. 26 у час, визначений для прийому документів на конкурси. Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки заяви та анкети, що затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями. Зразки заяв, анкет та інших документів додаються.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 27 листопада 2017 року до 17:15 год. Документи на конкурс подаються до райдержадміністрації за адресою: 31100, м.Старокостянтинів, вул.К.Острозького, 70, каб. 26. Режим роботи: з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00 год. Перерва на обід – з 12:00 до 13:00 год.

Місце проведення конкурсу: м. Старокостянтинів, вул.К.Острозького, 70. Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників розпочнеться 12 грудня 2017 року о 10:00 год.

Плата за участь у конкурсі не стягується.

Для довідок із питань проведення конкурсів та інформації про об’єкт конкурсу звертатися у відділ економічного розвитку, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації за телефоном: (03854) 3-11-37, електронна адреса: sk-rda-ekon@ukr.net.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (27)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)