Завершено роботи по капітальному ремонту фасаду Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Завершено роботи по капітальному ремонту фасаду Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

8 листопада 2017 року / 146 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, разом із заступником голови райдержадміністрації Олегом Борикіним перевірили хід проведення капітального ремонту фасаду та влаштування водостічної системи Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На реалізацію цього проекту з районного бюджету виділено 580,0 тис.грн. та 200 тис.грн. субвенції, спрямованої Григорівською сільською радою відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Наразі кошти освоєно. Проведено утеплення фасаду школи мінеральною ватою, здійснено декоративне шпаклювання стін та фарбування, а також проведено монтаж системи водовідведення. Усі будівельні роботи проведено швидко та якісно.

Голова районної державної адміністрації поспілкувався із сільським головою Простаком Анатолієм Сергійовичем, подякував йому за тісну співпрацю. Також в ході спілкування, на прохання директора школи Соколовської Алли Степанівни, досягнуто згоди про облаштування площадки перед приміщенням школи. Зокрема, до завершення поточного року на умовах співфінансування з районного та сільського бюджетів вимостити її тротуарною плиткою .

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода