На Старокостянтинівщині триває акція

На Старокостянтинівщині триває акція "За чисте довкілля"

6 листопада 2017 року / 179 переглядів

З метою забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах району та підвищення контролю за дотриманням законодавства щодо норм громадського порядку у цій сфері на теренах Старокостянтинівщини діє безстрокова кампанія "За чисте довкілля".

Так, 6 листопада працівниками районної державної адміністрації проведено прибирання листя та сміття на прилеглих територіях до Будинку рад та приміщень окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Загалом, під час акції проведено ряд заходів із прибирання доріг і вулиць, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, зупинок громадського транспорту, території підприємств, установ і організацій, проведено заліснення територій у межах прибережних захисних смуг, крутих схилів та ярів, благоустрій кладовищ, упорядкування братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків на територіях сільських рад, проведено заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ у межах населених пунктів району.

Акція "За чисте довкілля" триває. Запрошуємо усіх свідомих мешканців району долучатися до благоустрою Старокостянтинівщини!

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода