Робоча поїздка у Стецьківську сільську раду

Робоча поїздка у Стецьківську сільську раду

2 листопада 2017 року / 374 переглядів

1 листопада робоча група на чолі із заступником керівника апарату адміністрації Володимиром Сідлецьким відвідала Стецьківську сільську раду.

В ході роботи було проведено обстеження закладів соціально-культурної сфери: Стецьківського НВК, сільського будинку культури, бібліотеки, фельдшерсько-акушерських пунків у с.Стецьки та с.Кучівка, перевірено роботу торгових точок, стан благоустрою і інфраструктури на території сільської ради.

Основну увагу було закцентовано на перевірці виконання робіт по будівництву вуличних мереж водопроводу у с.Стецьки протяжністю 3,0тис.м. Підрядником виступає ФОП Волковський В.В. (смт.Гриців). Для проведення робіт у 2016 році було виділено 400 тис.грн. з районного бюджету та 43,9 тис.грн. з сільського бюджету. У 2017 році ТОВ "Нью Агро Поділля" надало допомогу в сумі 74,0 тис.грн. Рішенням 13 сесії №8 від 5 жовтня 2017 року з районного бюджету додатково виділено 130,0 тис.грн. Проводяться роботи щодо завершального підключення основної магістралі до артезіанської свердловини та під’єднання споживачів до мережі водопостачання. За словами сільського голови В.Кирилюка введення в дію водопроводу заплановано на кінець листопада.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода