Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

30 жовтня 2017 року / 951 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації. На порядку денному колегії розглянули два питання:

  1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Старо-костянтинівського району за 9 місяців 2017 року.
  2. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІІ кварталі 2017 року.

Перед початком засідання колегії голова районної державної адміністрації Сергій Фесун привітав присутніх із Днем автомобіліста і дорожника, який в Україні відзначається у останню неділю жовтня. Спільно із головою районної ради Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради відзначили кращих працівників філії "Старокостянтинівський райавтодор" з професійним святом.

По першому питанню доповідав заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін. У своїй доповіді він зазначив, що протягом січня-вересня 2017 року районною державною адміністрацією разом з органами місцевого самоврядування вживалися заходи щодо забезпечення комплексного розвитку району, належного життєвого рівня населення та стабільної суспільно-політичної ситуації.

З метою вирішення актуальних питань життєдіяльності регіону особлива увага приділялася організації виконання завдань і заходів Програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2017 рік, визначеним пріоритетам діяльності райдержадміністрацій, виконавчих комітетів сільських рад.

Під урожай 2017 року посіяно сільськогосподарських культур на площі 84 тис.га. У поточному році валове виробництво зерна очікується близько 300 тис.тонн при середній урожайності не менше 60 ц/га.

У районі підходить до завершення комплекс збиральних робіт. На 20 жовтня поточного року намолочено 172,8 тис. тонн зернових та зернобобових культур при середній урожайності 56,7 ц/га.

Завершується посів озимих культур під урожай 2018 року. Станом на 20 жовтня усіма категоріями господарств посіяно 10,5 тис.га (92%).

Сільськогосподарськими підприємствами за власні кошти здійснювалися будівельні роботи і введено в дію овочесховище ФГ "Династія" на 1,5 тис. тонн та розпочато будівництво приміщення для утримання 160 голів свиноматок.

Проводиться реконструкція приміщення для утримання 400 голів ВРХ у ФГ "Бізон-1".

Обсяги промислового виробництва збільшилися у порівнянні з січнем-вереснем минулого року на 65,9 відсотка. Промисловими підприємствами за січень-вересень 2017 року реалізовано промислової продукції (товарів) на 161,9 млн.грн., що на 66,1 млн.грн. більше ніж у січні-вересні 2016 року.

Старокостянтинівщина активно працює над альтернативними видами енергетики. Так, у кінці жовтня 2017 року ЗЕА "Новосвіт" розпочне будівельно-монтажні роботи сонячної електростанції у с.Вишнопіль. Завершується виготовлення проектно-технічної документації на земельну ділянку у с.Северини.

ТОВ "Джей Ес 5" (м.Київ) заплановано будівництво сонячної станції потужністю 5 МВт у с.Березне. Проводиться виготовлення проекту відведення земельної ділянки комунальної власності площею 9,1 га із зміною цільового призначення для будівництва сонячної електростанції.

На виконання постанови КМУ від 16 вересня 2015 року №726 "Про проведення експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в усіх областях та м.Києві, а також дорожньої інфраструктури у м. Києві" зі змінами від 01.03.2017 року у рамках "Митного експерименту" проводять поточні ремонти доріг загальнодержавного значення, а саме дороги Н-03 "Житомир-Чернівці" відремонтовано 9 км, T-23-26 Старокостянтинів-Шурубків – 1 км, О231402 Об’їзна м.Старокостянтинів – 2 км на загальну суму 44,6 млн.грн.

На умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів проводяться ремонті роботи на автодорозі Н-03 км142+064–км146+064 (від с.Григорівка до шляхопроводу). Рішенням дванадцятої сесії районної ради від 21 липня 2017 року №8 з районного бюджету на ремонт виділено 500,0 тис.грн.

Протягом звітного періоду проведено ремонт та експлуатаційне утримання 25,8 км доріг загального користування місцевого значення на суму 1,5 млн.грн. та 47,5 км доріг комунальної власності на суму 3,8 млн.грн.

У січні-червні 2017 року підприємствами та організаціями району за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 98,8 млн.грн. капітальних інвестицій, що у порівняних цінах на 2,5% більше обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2016 року.

До загального фонду зведеного бюджету району за 9 місяців 2017 року надійшло податків та зборів (обов’язкових платежів) в сумі 271,5 млн.грн., із них власних надходжень – 65,0 млн.грн., виконання забезпечено на 147,7%.

За звітний період з державного бюджету надійшло 185,8 млн.грн. субвенцій, одержано 3,9 млн.грн. дотації. Проведено видатків із загального фонду місцевих бюджетів на суму 259,4 млн.грн.

На утримання установ соціально-культурної сфери використано 122,2 млн.грн.

На потреби галузі охорони здоров’я на 2017 рік кошторисом затверджено 46,2 млн.грн. За кошти районного бюджету закуплено медичне обладнання для центральної районної лікарні на загальну суму 488,8 тис.грн.

На розвиток первинної медико-санітарної допомоги з районного бюджету було виділено 1,9 млн.грн., з них на гемодіаліз 10,0 тис.грн., на забезпечення окремих категорій громадян пільговими медикаментами 140,0 тис.грн.

Проведені поточні ремонти в структурних підрозділах ЦПМСД: Великомацевицькій АЗПСМ, ФАП с.Пеньки, ФАП с.Сковородки, ФП с.Баглаї, ФП с.Губча, ФП с.Огіївці, ФП с.Половинники, ФП с.Губин.

На опалювальний період 2017-2018 років за кошти, виділені з районного бюджету, закуплено 90,3 м3 дров твердої породи на суму 32,5 тис.грн. Сільськими радами заготовлено 209,2 м3 дров.

Значна увага приділялася розвитку галузі освіти. Для організації безоплатного харчування учнів початкових класів, пільгових категорій, дітей учасників АТО рішенням дванадцятої сесії районної ради від 21.07.2017 року №8 виділено 200,0 тис.грн. коштів районного бюджету.

Проведено значний об’єм робіт та оновлено матеріально-технічну базу табору "Калинівка". Усього з районного бюджету виділено 688,8 тис.грн. Протягом трьох оздоровчих змін відпочило 342 дитини, з них 294 дитини району (найбільше за останні п’ять років).

На відкриття та облаштування дитячого садочку у с.Морозівка з районного бюджету виділено понад 400 тис.грн., та використано спонсорську допомогу агропромислового підприємства "Кернел".

До початку нового навчального року проведено поточні ремонти усіх навчальних закладів.

Проведено капітальний ремонт харчоблоків Ладигівського та Іршиківського НВК, Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Капітально відремонтовано систему опалення Ладигівського НВК (виділено 450,0 тис.грн. з місцевого бюджету), тепломережі Лажівської ЗОШ та Стецьківського НВК. Завершуються роботи по ремонту тепломережі Ладигівського НВК.

З метою впровадження енергозберігаючих заходів та зменшення використання природного газу проводяться роботи по будівництву паливної із встановленням твердопаливних котлів потужністю 0,172 Г/кал/год для опалення НВК с.Попівці на умовах співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку – 875,5 тис.грн. та районного бюджету – 97,3 тис.грн.

Завершені роботи з утеплення фасаду будівлі Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. за кошти обласного бюджету (1,3 млн.грн.).

Проведено капітальний ремонт покрівлі із заміною кроквяної системи та утеплення горищного перекриття у корпусі №2 Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст. – 1189,8 тис.грн. (38,0 тис.грн. – районний бюджет, 1029,8 тис.грн. – сільський бюджет).

Станом на 25.10.2017 року для проведення опалювального сезону у навчальних закладах району заготовлено 126 тонн вугілля (100% від потреби), 393 тонн брикету, 138 м3 дров.

З метою утримання приміщень в належному стані та покращення умов їх діяльності проведено ремонти закладів культури. Здійснено капітальний ремонт приміщення клубу у с.Миролюбне проведено капітальний ремонт даху Вишнопільського сільського будинку культури, проведено електромонтажні роботи по відновленню лінії електропередач до приміщення районного центру культури ім. В.Ножки, ремонт стелі фойє центральної районної бібліотеки, проведено поточний ремонт в бібліотеці села Григорівка, замінено вікна на металопластикові в бібліотеці села Воронківці.

Рівень середньої заробітної плати в районі стабільно зростає та вищий за прожитковий мінімум для працездатних осіб. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у січні-вересні 2017 року становила 7219,84 грн., що на 70,7% більше ніж за цей період торік. Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

З початку року до міськрайонного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулись та отримали статус безробітного 431 особа, що на 15 осіб більше, ніж у минулому році.

Протягом звітного періоду за сприяння служби зайнятості на вільні та новостворені робочі місця були працевлаштовані 437 осіб, в тому числі 363 безробітних. Рівень працевлаштування безробітних складає 42,8%.

Підсумки соціально-економічного розвитку району за звітний період свідчать про необхідність продовження активної роботи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації, а досягнуті позитивні результати дають можливість прогнозувати відновлення позитивної динаміки розвитку галузей виробничої та соціальної сфери, що сприятиме підвищенню добробуту мешканців району.

Також про роботу за 9 місяців поточного року прозвітували начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Анжеліка Дмитрашко, Вишнопільський сільський голова Юрій Соломін та Капустинській сільський голова Світлана Мизернюк.

Члени колегії також розглянули питання про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІІ кварталі 2017 року. Проект рішення був підтриманий одноголосно.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)