Президент: Події в центрі Києва показали, що реальний план організаторів мітингу – дестабілізація ситуації в Україні

Президент: Події в центрі Києва показали, що реальний план організаторів мітингу – дестабілізація ситуації в Україні

23 жовтня 2017 року / 768 переглядів

Головні організатори акції під Парламентом показали, що їх формальні вимоги були лише димовою завісою, а реальний план їх дій – це дестабілізація ситуації в Україні, наголосив Президент Петро Порошенко під час відвідування 10 мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Глави держави підкреслив: коли цього тижня в центрі Києва зібрався мітинг, стало очевидно, що формальні вимоги його учасників абсолютно збігаються з президентськими ініціативами і в частині антикорупційного законодавства, і в частині депутатської недоторканності.

Петро Порошенко також акцентував на тому, що після вчорашнього результативного голосування в парламенті, коли пропозиції Президента підтримали більшість політичних сил та більшість депутатів, громадські організацій та й політичні сили зробили заяву, що завершують свою участь в акції.

«Але я хочу привернути вашу увагу, що головні організатори показали, що формальні вимоги були лише «димовою завісою». Реальний план їх дій – це дестабілізація ситуації в Україні», - наголосив Петро Порошенко.

Президент зазначив, що ще напередодні акції, дякуючи ефективним діям правоохоронних органів, були зірвані спроби придбати зброю. «Для чого їм зброя на площі? Щоб повторити події 31 серпня (2015 року – ред.), коли четверо героїв нацгвардійців віддали своє життя, коли була підірвана граната біля стін Верховної Ради»,- сказав він.

Також, додав Президент, Службою безпеки України, Національною поліцією були знайдені склади, схованки як заготовленої зброї, так і вибухівки. «Вони постійно провокували правоохоронців, бо їм потрібні були не реформи не зміни. Їм потрібна була кров»,- переконаний Петро Порошенко.

Глава держави нагадав, що у день початку акції, у вівторок, чітко наголосив: ми за демократію, ми за право громадян вільно висловлювати свої протести. Він повідомив, що перед правоохоронними органами було поставлене завдання: забезпечити, щоб жодна крапля крові не пролилася в Києві. Правоохоронці з честю виконали поставлене завдання, констатував Петро Порошенко.

«Ми пережили вже не одну спробу підірвати країну із середини. Наголошую, впоралися і впораємося і цього разу», - сказав Президент та подякував всім, хто не відгукнувся на заклики провокаторів.

«Я впевнений, що ніхто і ніколи не зупинить наш впевнений рух вперед після всього того, що пережила наша країна за останні місяці, за останні три роки»,- також наголосив Глава держави.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-podiyi-v-centri-kiyeva-pokazali-sho-realnij-plan-o-44058

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)