Сергій Фесун ознайомився з ходом виконання робіт по реконструкції будинку побуту під

Сергій Фесун ознайомився з ходом виконання робіт по реконструкції будинку побуту під "Дошкільний навчальний заклад "Капітошка" Веснянської сільської ради

9 жовтня 2017 року / 89 переглядів

На виконання доручення голови Хмельницької обласної державної адміністрації за підсумками розгляду на розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації питання "Про стан освоєння у 2017 році коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку регіонів" голова районної державної адміністрації Сергій Фесун відвідав село Веснянка, де ознайомився з ходом виконання робіт по реконструкції будинку побуту під комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад "Капітошка" Веснянської сільської ради вул.Шкільна, 98 с.Веснянка Старокостянтинівського району Хмельницької області. Даний проект реалізується на умовах співфінансування за рахунок Державного Фонду регіонального розвитку у Хмельницькій області та місцевого бюджету.

Загальна вартість проекту по зведеному кошторисному розрахунку становить 1426,86 тис.грн.

Кошти Державного Фонду регіонального розвитку – 1284,0 тис.грн. (1242,447 тис.грн. – загальний фонд, 41,553 тис.грн. – спеціальний фонд).

Кошти місцевого бюджету – 142,860 тис.грн. (згідно рішення одинадцятої (позачергової) сесії районної ради від 12.05.2017 року №1).

Згідно плану асигнувань кошти надійдуть у жовтні-грудні 2017 року:

  • жовтень – 372,735 тис.грн.
  • листопад – 325,388 тис.грн.
  • грудень – 544,324 тис.грн.

На сьогоднішній день завершено ремонт покрівлі, проводяться внутрішні роботи. Директор ТОВ "Моноліт ЦМ", Ігор Москаленко запевнив, що роботи будуть виконанні вчасно згідно проектної документації.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода