Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

29 вересня 2017 року / 107 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

На порядок денний винесено чотири питання:

  1. Про стан виконання заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2017/2018 року.
  2. Про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей у районі влітку 2017 року.
  3. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік
  4. Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2017 року.

По першому питанню виступив заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін. Він зазначив, що в районі відпрацьовано комплексний план заходів з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. В цілому установи освіти, медицини та культури готові до роботи в осінньо-зимовий період. Проведено заходи з енергозбереження, ремонти опалювальних систем, заготовлено тверде паливо, тощо.

З метою забезпечення безперебійного руху транспорту на автодорогах району філією "Старокостянтинівський райавтодор" визначено основні заходи щодо підготовки до стабільної роботи дорожнього комплексу в осінньо-зимовий період. На даний час заготовлено 0,8 тис.тонн відсіву з необхідних 2,1 тис.тонн (38,0%) та 12 тонн солі з 260 тонн (4,6%), створений запас протиожеледної суміші 1,3 тис.тонн з необхідних 3,7 тис.тонн (35,5%). Проблемним залишається питання заготівлі паливо-мастильних матеріалів.

До розчищення доріг в зимовий період філією планується залучити 16 од.снігоочисної техніки, з яких підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період 14 од. техніки (87,5%). Укладено 2 угоди з іншими організаціями на залучення додаткової снігоприбиральної техніки.

Станом на 25.09.2017 року сільськими радами укладено 25 угод з підприємствами та організаціями району на залучення в зимовий період 30 одиниць спеціалізованої техніки для очистки від снігу вулиць і доріг комунальної власності. Проводиться робота по створенню запасу паливно-мастильних матеріалів.

Резервний фонду бюджету району становить 100 тис. грн., у районному матеріальному резерві знаходиться 5 тонн паливно-мастильних матеріалів.

Для оперативного реагування організовано цілодобове чергування 5 аварійно-відновлювальних бригад РЕМ в складі 30 чол. та 7 од. техніки. Аварійний запас матеріалів і обладнання створений у повному обсязі відповідно до затвердженої номенклатури матеріального резерву.

Стан підготовки до зими перебуває на особливому контролі керівництва районної державної адміністрації, її структурних підрозділів.

По другому питанню виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега. Він зазначив, що головну роль у повноцінному оздоровленні дітей у 2017 році відігравали позаміські заклади оздоровлення та відпочинку дітей з цілодобовим циклом роботи.

Значну роль у цьому відіграє позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка". Цього року в закладі здійснено капітальний ремонт спального корпусу №3. Демонтовано стару підлогу, вирівняно підлогу бетонною сумішшю, настелено нову підлогу з панелей OSB та керамічну плитку в коридорах. Стіни обшиті дерев’яною вагонкою. Замінено старі дерев’яні рами новими металопрофільними, оснащеними склопакетами. Відремонтовано фундамент, зовнішні стіни корпусу обшиті фальш-брусом. Також здійснено ремонт ганків спальних корпусів №1 та №2 – влаштовано стелю, оновлене освітлення, стару керамічну плитку підлоги замінено на тротуарну плитку. Тротуарною плиткою вистелено майданчик для урочистостей та доріжки між корпусами.

У 2017 році ПЗОВ "Калинівка" працював у 3 зміни по 21 день з 14 червня по 19 серпня. Всього за 63 дні у закладі оздоровлення та відпочинку оздоровлено 342 дітей та підлітків, з них 294 – учні районних загальноосвітніх навчальних закладів.

Діти нашого району оздоровлювалися й за його межами. Як за бюджетні кошти, так і за кошти батьків.

Цього року повністю забезпечені оздоровленням та відпочинком діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти-інваліди, талановиті та обдаровані діти, діти, батьки яких беруть участь у проведенні АТО.

Всього оздоровленням та відпочинком у 2017 році охоплено 320 дітей, що становить 9,3% від загальної кількості дітей шкільного віку (3444 дитини віком від 7 до 17 років включно – за даними Головного управління статистики у Хмельницькій області)

З різних джерел фінансування на оздоровлення та відпочинок у 2017 році було використано 1323,7 тис. грн.

Члени колегії одноголосно підтримали проект рішення "Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік" та вирішили направити районній раді для розгляду та затвердження на черговій сесії.

В ході роботи затверджено план роботи райдержадміністрації на ІV квартал 2017 року.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода