Семінар-нарада працівників районного територіального центру соціального обслуговування

Семінар-нарада працівників районного територіального центру соціального обслуговування

26 вересня 2017 року / 86 переглядів

26 вересня 2017 року відбувся семінар-нарада працівників Старокостянтинівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк та начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Любов Бондар, які представили колективу Старокостянтинівського районного територіального центру виконуючого обов’язки директора Нечаснюка Сергія Олексійовича.

Під час проведення семінару-наради розглянуто питання про виконання заходів щодо відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, роботу оперативних штабів, створених при сільських радах, для вжиття заходів, спрямованих на раннє виявлення одинокопроживаючих людей похилого віку, інвалідів, бездомних осіб, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, безпритульних та бездоглядних дітей з метою запобігання їх загибелі від переохолодження в осінньо-зимовий період, заходи щодо дотримання правил і вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, техніки безпеки та протипожежного захисту, надання першої домедичної допомоги людям похилого віку, інвалідам у ситуаціях, що загрожують здоров’ю або життю громадян.

При підведенні підсумків Людмила Гнатюк подякувала працівникам районного територіального центру соціального обслуговування за їхню нелегку кропітку працю, яка потребує багато сил, енергії і терпіння, за їхні чутливі серця і небайдужість до людської долі, а виконуючому обов'язки директора – плідної праці та мудрих управлінських рішень.

Коротка біографічна довідка

Нечаснюк Сергій Олексійович народився 21 травня 1973 року в селі Круча Старокостянтинівського району Хмельницької області. Одружений. Має трьох дітей.

Закінчив Інститут Прикордонних військ України в 1994 році. У 2015 році закінчив навчальні курси за програмою підготовки курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації за ВОС "Організація морально-психологічного забезпечення військ (сил)".

З 01.08.1990 р. по 10.08.2006 р. проходив службу в Державній прикордонній службі України. З 22.04.2015 р. по 07.08.2016 р. проходив службу по мобілізації. Учасник АТО. Військовий пенсіонер.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода