Освітянам міста презентовано

Освітянам міста презентовано "Калинівку"

26 вересня 2017 року / 166 переглядів

На базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" відбулася виїзна колегія управління освіти Старокостянтинівської міської ради. У роботі колегії взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега, начальник управління освіти міської ради Анатолій Пасічник, керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів міста.

Перед учасниками колегії виступив Сергій Чернега, який розповів про роботу ПЗОВ "Калинівка" в літній період, про оздоровлення дітей району і міста, про модернізацію закладу, ознайомив із планом роботи табору в 2018 році.

Учасники колегії оглянули територію табору, відремонтовані спальні корпуси, харчоблок, санвузол, пральний корпус, отримали позитивні враження від закладу, його роботи, перспективи оздоровлення на наступний літній сезон.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода