В Самчиківському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів перевірили стан протипожежної безпеки

В Самчиківському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів перевірили стан протипожежної безпеки

20 вересня 2017 року / 330 переглядів

Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк та робоча група в складі заступника керівника апарату адміністрації Володимира Сідлецького, завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Сергія Мартиненка, начальника районного сектору ДСНС України у Хмельницькій області Сергія Чижа здійснили поїздку до Самчиківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів з метою перевірки дотримання заходів протипожежної безпеки та готовності закладу до роботи в осінньо-зимовий (опалювальний) період.

В ході перевірки керівник закладу – Анатолій Бродський поінформував членів робочої групи, що протипожежна система в будинку-інтернаті організована належним чином. Проведено просочення дерев’яних конструкцій вогнетривким розчином, наявні робочі вогнегасники, позначено аварійні виходи з будівлі на випадок евакуювання людей. Протипожежні заходи, згідно договору, проводить ТОВ «Хмельницька пожежна спостережна служба». Система опалення будинку-інтернату працює від окремо збудованої газової котельні. Заходи протипожежної безпеки витримані. Наразі директор працює над вирішенням питання заміни газового лічильника та встановленням автоматизованої системи дистанційного контролю за використанням газу. В цілому котельня готова до роботи в осінньо-зимовий період.

Довідково: Самчиківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів розрахований на проживання у ньому 50-ти чоловік, наразі тут проживають 42-є громадян, 22-є із них лежачі. Медичний супровід здійснюється через денний пост медичної сестри з терапевтичного відділення №2, що розташоване в селі Самчики. Вартість харчування - 51 гривня на день. Здешевлення ціни харчування вдалося досягти завдяки роботі підсобного господарства, продукції вирощеній на власній земельній ділянці та спонсорській допомозі. У будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів постійно проводяться роботи з покращення матеріально-технічного стану закладу. У попередні роки було проведено капітальний ремонт пральні, наразі проводяться підготовчі роботи до утеплення будинку, в наступному році планується проведення капітального ремонту покрівлі за кошти обласного бюджету вартістю близько мільйона гривень.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода