У переддень професійного свята

У переддень професійного свята

8 вересня 2017 року / 276 переглядів

Щорічно у другу неділю вересня в Україні відзначається день працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

У переддень професійного свята голова районної державної адміністрації Сергій Фесун привітав колективи працівників Старокостянтинівського відділення ПАТ "Хмельницькгаз" та "Хмельницькгаззбут" з професійним святом.

У вітальному слові він зазначив, що галузь нафтової, газової та нафтопереробної промисловості займає основне місце у розвитку економіки нашої держави. Незважаючи на стрімкий розвиток альтернативної енергетики, основним джерелом теплової енергії у промисловості району та у оселях мешканців краю є газ.

Сергій Никанорович висловив щиру вдячність працівникам підприємств Старокостянтинівського відділення ПАТ "Хмельницькгаз" та "Хмельницькгаззбут" за сумлінну працю в напрямку забезпечення належної експлуатації та модернізації газорозподільчих мереж, забезпечення безперебійного і безаварійного постачання газу населенню. Висловив переконання, що працівники підприємства і надалі докладатимуть максимум зусиль для подальшого розвитку галузі.

Кращих працівників Старокостянтинівського відділення ПАТ "Хмельницькгаз" та "Хмельницькгаззбут" нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода