АКЦІЯ

АКЦІЯ "ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ"

28 серпня 2017 року / 629 переглядів

23 серпня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк у рамках акції до Дня Знань "Готуємо дітей до школи" зустрілись з дітьми Старокостянтинівського району, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей з багатодітних малозабезпечених сімей та дітей, які виїхали з Донецької та Луганської областей.

Діти – наше майбутнє. Та на жаль, часто саме вони найбільше страждають від байдужості з боку дорослих. Нерідко діти не отримують розуміння і підтримки. Мета проведення благодійної акції "Готуємо дітей до школи" – це надання допомоги дітям шкільного віку, які проживають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім’ях, багатодітних, малозабезпечених сім’ях, дітям-інвалідам та дітям-переселенцям.

Сергій Фесун привітав дітей із наближенням свята Першовересня. Побажав успіхів у навчанні та глибоких знань. Очільник району наголосив, що влада і надалі працюватиме над покращенням соціальних гарантій та допомог для дітей відповідних категорій, забезпечуватиме високий рівень освіти в районі та комфортних умов навчання.

Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк також долучилася до привітань малечі, якій побажала знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А першокласникам надано настанову – ніколи не зупинятися на дорозі знань, тому що вона цікава і по-справжньому нескінченна.

Особливі слова подяки звучали на адресу батьків.

У рамках акції "Готуємо дітей до школи" дітям презентовано подарункові набори, які стануть вірними помічниками у цікавому та захоплюючому світі знань.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода