Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації

Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації

16 серпня 2017 року / 804 переглядів

15 серпня заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації. На засідання комісії були присутні представники господарств району, які займаються утриманням та вирощуванням свиней.

У вступному слові заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк наголосила, що надзвичайно напруженою і загрозливою залишається епізоотична ситуація по африканській чумі свиней в Україні. "Наші першочергові завдання – це виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій обласній державній адміністрації та контроль виконання рішень відповідної комісії при райдержадміністрації. Розроблено відповідні заходи, які необхідно вжити, щоб мінімізувати ризик проникнення вірусу на територію Старокостянтинівщини. Переконана, що усі присутні у цій залі зацікавлені в їх реалізації, адже від цього залежить подальша доля ваших господарств, економіки району та епізоотична безпека держави", – зазначила Людмила Гнатюк.

В.о. начальника Старокостянтинівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Леонід Слободянюк ознайомив присутніх із епізоотичною ситуацією у Хмельницькій області та районі, повідомивши що зафіксовано спалах АЧС у філії "Рідний край" ПАТ "Зернопродукт МХП" с. Коров’є, Теофіпольського району. З метою ліквідації та недопущення поширення збудника АЧС наразі проводяться заходи по умертвінню та спалюванні трупів свиней. Тому, Леонід Слободянюк звернувся до представників господарств з проханням допомоги по збору автомобільних шин у неблагополучний пункт.

Під час засідання комісії наголошено на важливості "закритого" режиму роботи господасртв району у яких утримуються свині. Відмічено, що необхідно обладнати господарства огорожею, санпропускниками, дезбар’єрами, дезкилимками, працівникам видати спецодяг, спецвзуття, організувати харчування відповідно до вимог карантину, прання одягу та недопустимість утримання працівниками господасртв свиней у власних домогосподарствах.

Заступник голови райдержадміністрації заслухала кожного представника господарства по виконанню плану заходів рішень обласної та районної протиепізоотичних комісій та наголосила на персональній відповідальності керівників за їх недотриманні. Також, Людмила Гнатюк запропонувала господарствам району звернутись до Держпродспоживслужби про проведення перевірки, аби спільними зусиллями забезпечити високий рівень біобезпеки та стабільну епізоотичну ситуацію в районі.

Також, під час засідання комісії розглянуто питання діяльності мобільної групи з виявлення порушень перевезення свиней (наразі перевірено 100 одиниць автотранспорту та накладено 31 штраф), посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення, контролю за продажем свиней на ринку м.Старокостянтинова, рівня забезпечення управління Держпродспоживслужби у Старокостянтинівському районі спецзасобами та технікою.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (18)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)