До уваги субꞌєктів господарювання!

До уваги субꞌєктів господарювання!

15 серпня 2017 року / 722 переглядів

Управління Держпродспоживслужби у Старокостянтинівському районі інформує: відповідно до статті 25 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" оператори ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу зобов'язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів:

  • виробництво молока, мꞌяса, яєць, меду, риби, хліб-булочних виробів, борошно-крупꞌяних виробів, тощо;
  • транспортування продовольчої сировини та продуктів харчування;
  • зберігання;
  • продаж харчових продуктів (продовольчі магазини, кіоски, лотки);
  • заклади громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні)

Процедура державної реєстрації потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів та не потребують отримання експлуатаційного дозволу, визначеного наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 р. 339 "Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12.03.2016 р. за №382/28512.

Станом на 01.07.2017 рік в районі зареєстровано 277 потужностей, але не всі субꞌєкти господарювання зареєструвалися.

Відповідно до статті 64 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" оператори ринку, які здійснюють виробництво, транспортування, зберігання, реалізацію, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат, а на фізичних осіб-підприємців – у розмірі від восьми до пꞌятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Щоб уникнути непорозумінь та забезпечити виконання норм законодавства просимо субꞌєктів господарювання зареєструватися в найкоротший термін!

Реєстрація проводиться за адресою: м.Старокостянтинів, вул. 1 Травня, 26 в Управлінні Держпродспоживслужби в Старокостянтинівському районі.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (15)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)