Відбулась обласна селекторна нарада щодо реалізації проектів регіонального розвитку

Відбулась обласна селекторна нарада щодо реалізації проектів регіонального розвитку

10 серпня 2017 року / 864 переглядів

9 серпня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін взяли участь в обласній селектроній нараді, яку провів перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко.

Під час наради розглянуто питання стану реалізації проектів, що фінансуються у 2017 році за кошти державного фонду регіонального розвитку. Учасникам наради наголошено на важливості своєчасного проведення тендерів, заключення договорів на виконання робіт та недопущення невикористання коштів.

На Старокостянтинівщині наразі реалізується два проекти шляхом співфінансування державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету – реконструкція будинку побуту під комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад "Капітошка" у с.Веснянка та будівництво паливної зі встановленням твердопаливних котлів для опалення Поповецького НВК. Усі роботи із виготовлення технічної документації, проведення тендерів та заключення договорів на виконання робіт проводяться вчасно.

Учасники наради також обговорили питання організації роботи щодо розробки, подання проектів та освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, про підготовку проектів на конкурс з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики.

Перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко також наголосив учасникам наради на важливості посилення заходів із збільшення надходжень до місцевих бюджетів, детінізації заробітньої плати, вчасного завершення жнив. За його словами пріоритетом роботи керівників територіальних одиниць області має бути якісне формування бюджету, розвиток сільських територій та раціональне використання бюджетних коштів.

Також, під час селекторної наради було обговорено ряд організаційних питань.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (15)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)