Людмила Гнатюк: звернення громадян – орієнтир дій для влади району

Людмила Гнатюк: звернення громадян – орієнтир дій для влади району

10 серпня 2017 року / 909 переглядів

9 серпня заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела виїзний прийом громадян у Великомацевицькій сільській раді. На прийом до Людмили Григорівни звертались громадяни з проханням вирішити нагальні проблеми різного характеру – перегляд орендарем плати за оренду паїв, адже у сусідніх сільких радах вона є вищою, вирішення питання обмеження руху та швидкості великовантажних автомобілів у період жнив при проїзді населених пунктів сільської ради, оскільки руйнується дорога та прилеглі до неї будівлі місцевих жителів. Звертались також громадяни з проханням надання матеріальної допомоги на лікування та підтримки у належному стані під'їздної автодороги до с.Великі Мацевичі.

Усі звернення та пропозиції жителів Великомацевицької сільської ради Людмила Гнатюк взяла під особистий контроль, пообіцявши вивчити усі питання і допомогти у їх вирішенні.

Заступник голови райдержадміністрації відвідала Великомацевицький НВК, де ознайомилась з підготовкою до нового навчального року. Людмила Гнатюк відвідала клуб у с.Великі Мацевичі у якому аварійний дах та наразі розглядається питання щодо доцільності його реконструкції, пошуку іншого або будівництво нового приміщення.

Під час візиту до бібліотеки заступник голови райдержадміністрації обговорила із сільським головою питання щодо комп'ютеризації бібліотеки та підключення до мережі Internet.

Також, Людмила Гнатюк відвідала амбулаторію сімейної медицини у с.Великі Мацевичі та ФАП у с.Малі Мацевичі, поспілкувалася із медичними працівниками щодо забезпечення лікарськими засобами, твердим паливом готовністю до надання медичної допомоги.

Заступник голови райдержадміністрації обговорила із сільським головою ряд питань щодо соціально-економічного розвитку підлеглої території та стан виконання пріоритетних завдань на 2017 рік.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)