Жнива у розпалі

Жнива у розпалі

4 серпня 2017 року / 9 062 переглядів

Хлібороби Хмельниччини з гордістю повідомляють, що станом на 03 серпня поточного року намолочено один мільйон тонн зерна. Показник урожайності є найвищим в Україні.

Частка високих показників урожайності області належить і Старокостянтинівщині. За інформацією управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, станом на 4 серпня на ланах нашого району обмолочено ранніх зернових культур на площі 11,9 тис. га (45%), намолочено 67,9 тис. тонн збіжжя, при середній урожайності 56,9 цнт/га.

Активними темпами розпочалось збирання озимої пшениці, яку обмолочено на площі 8,5 тис. га (54%), намолочено 51,9 тис. тонн зерна, середня урожайності становить 61 цнт/га. Також, набирає оберту збирання ярого ячменю, якого обмолочено на площі 2,2 тис. га (30%), намолочено 10,5 тис. тонн, при середній урожайності 48 цнт/га. Озимого ячменю обмолочено 318 га (76%), при середній урожайності 50 цнт/га, гороху на 81% площ, при середній урожайності 47 цнт/га, яка на 8 цнт/га вища, ніж у минулому році, а в деяких господарствах вона сягає вище 60 цнт/га. Триває обмолот овесу та розпочато обмолот ярої пшениці.

Завершено обмолот озимого ріпаку на площі 645 га, середня урожайність на круг становить 25 цнт/га, яка на 3 цнт/га нижча, ніж у минулому році. На це вплинули погодні умови восени минулого року та низькі температури взимку, через що третина площ не відновила вегетацію та була списана і пересіяна ярими культурами.

На полях у розпалі жнива, а аграрії району вже дбають про закладання міцного фундаменту під майбутній урожай. Зокрема, механізаторами підготовлено близько 3,0 тис. га грунту під посів озимого ріпаку.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода