«Фестиваль одного села»

«Фестиваль одного села»

2 серпня 2017 року / 625 переглядів

28 липня в сільському клубі с.Попівці Старокостянтинівського району відбувся урочистий захід-святкування «Фестиваль одного села». Метою районного конкурсу було розкриття значимості села як основи духовного та культурного багатства народу. Дослідження історії села, вивчення та збереження традицій, звичаїв, обрядів, національної кухні, збереження народних промислів, ремесел, розвитку художньої аматорської творчості.

Організували свято працівники Пашковецького Будинку культури та клубу села Грибенинка за підтримки Пашковецької сільської ради на чолі з сільським головою Миколою Шевчуком та спонсорської допомоги Олега Гороховського, Олега Харитонюка, Лесі Ковальчук, Сергія Марчука.

Захід був проведений у приміщенні сільського клубу. У святково прибраній залі красувалася виставка народних умільців: картини вишиті бісером Віри Марчук (с.Пашківці), вишивки хрестиком Тетяни Нич (с.Гребининка), вишиті рушники Галини Хомюк (с.Попівці), вироби плетені з лози Тетяни Макєєвої, Ірини Калінської, Катерини Харитонюк.

Привітати учасників фестивалю прибули голова сільської ради Микола Шевчук, заступник генерального директора ТОВ «Старокостянтинів-Агро» Олександр Степанюк, настоятель Миколаївської церкви отець Ростислав, директор Поповецького НВК Інна Болкун.

Програма фестивалю була насиченою і різноманітною. Тут вшановували комбайнерів, матерів-героїнь, воїнів-визволителів Другої світової війни, учасників АТО, вчителів з багаторічним стажем, пасічника у третьому поколінні. «Ми щодня бачимо їх, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця життя – то джерело людської мудрості і самовідданості», - гордо звучать із сцени слова ведучої.

Музичні дарунки дарували учасники художньої самодіяльності Надія Кондратюк, Ірина Родюк с.Гребенинка, народний вокальний гурт «Відлуння» (керівник Ніна Бойместрук с.Пашківці), та гурт «Лабораторія» (с.Пашківці).

Ну і, звичайно, жодне свято не обходиться без традиційного частування рибної юшки та козацького кулешу.

Проведення такого яскравого мистецького заходу має велике значення для відродження української культури, утвердження її самобутності і неповторності.

За матеріалами газети "Життя Старокостянтинівщини"

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода