Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

19 липня 2017 року / 808 переглядів

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядок денний винесено два питання:

  1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Староко-стянтинівського району за І півріччя 2017 року.
  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

По першому питанню доповідала начальник відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Оксана Макєєва. Вона провела аналіз усіх галузей господарства району. Зокрема відмітила, що своєчасно розпочато і завершено посів усіх сільськогосподарських культур. Посівна площа по всіх категоріях господарств у 2017 році становила 84 тис.га. У 2017 році до збирання підлягає 26,8 тис.га ранніх зернових і зернобобових культур та 631 га озимого ріпаку. Збільшено до попереднього року посівні площі ярих зернових культур на 3,4 тис.га.

Аграрії району готові до проведення жнивної кампанії. На проведення жнив прогнозується задіяти 162 зернозбиральних комбайни. Підготовлено 47 асфальтованих зерноплощадок, 65 складських приміщень, 2 критих зернотоки. Також послуги по зберіганню зерна надаватимуться ПАТ "Старокостянтинівський елеватор" та Кононівський елеватор. Для проведення жнивових робіт закуплено 1985 тонн дизельного пального та 237 тонн бензину.

У галузі тваринництва досягнуто збільшення поголів’я корів та виробництво молока. У господарствах району нараховується 5163 голів свиней.

Обсяги промислового виробництва зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 61,6% і становили 54,3 млн.грн. Загальний обсяг реалізованої продукції зріс на 53,5% до минулого року.

Виробнича та соціальна сфери району стабільно забезпечувалися енергетичними ресурсами. Розрахунки споживачами району за використану електроенергію станом на 01.07.2017 року становили 96,4%, оплата спожитого природного газу склала 104%.

В районі успішно працює Коржівська сонячна та гідроелектростанція. За І півріччя 2017 року вироблено 747,6 тис. кВт/год. електроенергії. Заплановано будівництво сонячних електростанцій потужністю 1,9 та 1,2 МВт. у селах Вишнопіль та Северини.

На ремонт доріг загального користування використано 685 тис.грн. коштів сільських бюджетів, 149 тис.грн. – коштів Служби автомобільних доріг. Проведено поточний та ямковий ремонт 39 км доріг комунальної власності, на що витрачено 2 млн. 210 тис.грн. коштів сільських рад.

За І півріччя в економіку району залучено понад 100,0 млн.грн. капітальних інвестицій.

До загального фонду зведеного бюджету району за І півріччя надійшло податків та зборів в сумі 189,9 млн.грн., із них власних надходжень – 39,8 млн.грн. Від економічно-активних сільськогосподарських та промислових підприємств надходження складають 24,5 млн.грн.

Проведено видатків із загального фонду місцевих бюджетів на суму 187 млн.грн.

На утримання установ соціально-культурної сфери використано 93 млн.грн., з них: на освіту – 54,6 млн.грн.; на охорону здоров’я – 31,9 млн.грн.; на культуру – 6,2 млн.грн.; на фізичну культуру і спорт – 307,6 тис.грн.

Аналізуючи медичну галузь Оксана Олегівна зазначила, що медична допомога населенню району надається Старокостянтинівською центральною районною лікарнею в 14 стаціонарних відділеннях, консультативною поліклінікою на 625 відвідувань в зміну та центром первинної медико-санітарної допомоги (9 АЗПСМ та 55 ФАПів).

Старом на 1 травня чисельність населення району становила 28 тис. 454 особи. Протягом І півріччя народилося 74 дитини. У звітному періоді проліковано 5,2 тис. хворих. Кількість відвідувань до лікарів склала понад 105,3 тис., У денному стаціонарі при поліклініці проліковано 724 хворих.

Вартість ліжко-дня у Старокостянтинівській ЦРЛ складає: по медикаментах – 10 грн. 20 коп., по харчуванню – 10 грн. 65 коп.

За кошти районного бюджету закуплено медичне обладнання на загальну суму 323,4 тис.грн. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту інфекційного відділення ЦРЛ.

В центрі ПМСД функціонує 88 ліжок денного стаціонару. За 6 місяців 2017 року в денних стаціонарах центру проліковано понад 2 тис. осіб. Проведено 297 виїздів у сільську місцевість, оглянуто 12,6 тис. населення, з них 6,6 тис. дітей.

Проводяться поточні ремонти в структурних підрозділах Центру ПМСД, триває підготовка до роботи в осінньо-зимовий період.

З нового навчального року у школах району навчатиметься 2 699 учнів. Перший раз за парти сяде 251 дитина. Для учнів початкових класів, пільгових категорій, дітей учасників АТО протягом І півріччя організовано безоплатне харчування за кошти районного бюджету.

Проводиться капітальний ремонт харчоблоків Ладигівського та Іршиківського НВК. Морозівську школу реорганізовано в Морозівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І ст. – дошкільний навчальний заклад". На відкриття та облаштування дитячого садочку з районного бюджету виділено понад 400 тис.грн.

На території району успішно працює позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка". У першу зміну тут оздоровлено 125 дітей, з 7 липня розпочато другу табірну зміну. На другу зміну до табору заїхало 122 дитини. Ведеться постійний контроль за збалансованим та якісним харчуванням діток, забезпеченням змістовного дозвілля.

У 2017 році в закладі оздоровлення та відпочинку "Калинівка" проведено значний об’єм робіт з оновлення матеріально-технічної бази. Зокрема, проведено капітальний ремонт спального корпусу №3: замінено підлогу, 18 вікон та 8 дверей на металопластикові, зовнішні стіни обшито дерев'яною вагонкою.; доріжки на території табору викладено тротуарною плиткою.

В рамках реалізації районних заходів у сфері енергоефективності та енергозбереження тривають роботи по утепленню стін фасаду Самчиківської школи, вартість робіт становить 1 млн. 300 тис.грн. (кошти обласного бюджету). Виготовлено кошторисну документацію по утепленню фасаду, влаштування водостічної системи Григорівської школи. Також виготовлено робочі проекти по капітальному ремонту покрівель будівлі Миролюбненської школи, покрівлі спортивного залу, харчоблоку, актового залу, тамбору входу Сахновецької школи.

У звітному періоді завершено ремонт приміщення клубу у с.Миролюбне на загальну суму 1 млн. 189,8 тис.грн.: замінено перекриття, оновлено фасад, проведено ремонт фойє, відремонтовано кімнати для гурткової та студійної роботи.

Проведено капітальний ремонт даху Вишнопільського сільського будинку культури, на що витрачено 679,8 тис.грн. (300 тис.грн. з районного бюджету, 379,8 тис.грн. – коштів сільського бюджету).

В управлінні соціального захисту населення продовжується робота стосовно надання громадянам соціальної підтримки за принципом "єдиного вікна". За І півріччя прийнято 4 тис. 764 заяви для призначення всіх видів допомог, субсидій, та інших виплат.

Міськрайонним центром зайнятості працевлаштовано 357 осіб. Організовано професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації для 151 безробітного.

По другому питанню виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда. У виступі він зазначив, що до загального фонду зведеного бюджету району за І півріччя 2017 року надійшло податків та зборів в сумі 189,9 млн.грн., із них власних надходжень – 39,8 млн.грн., виконання забезпечено на 132%.

За звітний період з державного бюджету надійшло 136,3 млн.грн. субвенцій, одержано 2,6 млн.грн. дотації.

Від економічно-активних сільськогосподарських та промислових підприємств надходження склали 24,5 млн.грн.

Надходження податку на доходи фізичних осіб становлять 20,0 млн.грн., досягнуто темпів росту до відповідного періоду минулого року 170% (+8,2 млн.грн.).

Також надійшло 9,9 млн.грн. плати за землю, по відношенню до відповідного періоду минулого року досягнуто темпів росту 120%.

При внесенні змін до районного бюджету були максимально враховані усі пропозиції розпорядників бюджетних коштів.

Члени колегії одноголосно схвалити проект рішення сесії районної ради "Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік" та вирішили подати в установленому порядку районній раді для розгляду та затвердження на черговій сесії.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)