Старокостянтинівський міськрайонний центр зайнятості інформує:

Старокостянтинівський міськрайонний центр зайнятості інформує:

10 липня 2017 року / 36 переглядів

Ситуація на ринку праці Старокостянтинівщини характеризується постійним попитом на працівників галузі переробної промисловості (оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній, налагоджувальник приладів, електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту автомобілів, швачка), торгівлі та послуг (продавець, кухар, офіціант), сфери сільського господарства (тракторист, водій, слюсар-ремонтник), торгівлі та послуг (продавець, кухар, офіціант). Є також потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, дорожні робітники, робітники з благоустрою, прибиральники, вантажники та інші.

У січні-червні 2017 року в базі даних Старокостянтинівького міськрайцентру зайнятості налічувалась всього 1124 вакансії, в тому числі 1082 заявлено вакансій для укомплектування службою зайнятості. Станом на 1 липня 2017 року актуальними були 185 вакансій, на одну вакансію претендувало 3 безробітних. Середній розмір оплати праці згідно поданих вакансій становив 3627,00 грн. Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості укомплектовано 63,2% вакансій.

У 1 півріччі 2017 року послугами Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості скористався 1501 безробітний громадянин, з них 784 – мешканці сільської місцевості.

За направленням центру зайнятості отримали роботу 747 осіб, з них 626 зареєстрованих безробітних. На нові робочі місця з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 7 безробітних, у тому числі 4 особи, які недостатньо конкурентноспроможні на ринку праці, та 3 особи, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 188 безробітних; проходили професійне навчання –212 осіб.

До відома: станом на 01 липня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 508 осіб, в тому числі 60 учасників АТО, 2 особи з числа внутрішньо переміщених. Серед безробітних 50,1% складали жінки, 28,3% – молодь віком до 35 років, майже кожен другий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 48,2% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 439 осіб.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

енергоефективний калькулятор

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених статтями 5, 19, 27 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Календар
    Липень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода