«День поля-2017»

«День поля-2017»

30 червня 2017 року / 73 переглядів

30 червня на базі Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів та сільського господарства Поділля в селі Самчики, за ініціативи департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА та участі Миронівського інституту пшениці ім. В.М.Рмесла, було проведено науково-практичну конференцію «День поля-2017».

У Дні поля взяли участь перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, голова обласної ради асоціації сільськогосподарських підприємств Хмельницької області Василь Мастій, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Вадим Конончук, директор Хмельницької ДСГДС інситуту кормів та сільського господарства Поділля Віктор Молдаван, головні агрономи управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники (агрономи) насіннєвих господарств районів, спеціалісти насіннєвого контролю, спеціалісти з контролю за обігом засобів захисту рослин, керівники сільськогосподарських формувань.

Привітав учасників конференції на Старокостянтинівщині голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

Учасники заходу оглянули полігон сортів та гібридів сільськогосподарських культур основних селекційних центрів України. Ознайомилися з технологічними дослідами по вирощуванню сільськогосподарських культур із застосуванням різних доз органічних та мінеральних добрив з поясненнями науковців і спеціалістів.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

енергоефективний калькулятор

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених статтями 5, 19, 27 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Календар
    Липень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода