Навчання по роботі у системі Prozorro

Навчання по роботі у системі Prozorro

29 червня 2017 року / 91 переглядів

29 червня в великому залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання по роботі у системі електронних державних закупівель ProZorro, який проводився для відповідальних осіб структурних підрозділів районної державної адміністрації, підзвітних структур, органів місцевого самоврядування та учасників (суб’єктів господарювання). Участь у сьогоднішньому семінарі взяли керівник апарату райдержадміністрації Андрій Літвінчук та начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда. Організатором семінару виступив відділ економічного розвитку, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації. Навчання провів координатор Центру компетенцій ДП "ProZorro" у Хмельницькій області Олег Черненко.

Під час семінару доповідач надав вичерпний навчальний інформаційний матеріал, викладений в формі слайд-шоу, а також здійснив загальний огляд електронних торгів та ознайомив слухачів із принципами роботи електронної системи "Prozorro". Він роз’яснив, як ефективно організовувати закупівлі та працювати з тендерною документацією. Окрім того, члени семінару ознайомились із Законом України "Про публічні закупівлі" та загалом із нормативними актами, що стосуються торгів.

У другій частині навчання розглянули порядок проведення допорогової закупівлі у тестовому режимі. Олег Черненко розповів учасникам семінару про порядок оскарження, а також про контроль та відповідальність у сфері публічних закупівель.

У підсумку, учасники семінару ознайомилися з інформацією стосовно перших кроків роботи у системі електронних закупівель.

Найбільше питань від присутніх виникало з приводу проведення допорогових закупівель та висвітлення інформації у системі.

Відділ економічного розвитку, промисловості та інфраструктури

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

енергоефективний калькулятор

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених статтями 5, 19, 27 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Календар
    Липень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода