28 червня – 100 років першому українському уряду

28 червня – 100 років першому українському уряду

27 червня 2017 року / 31 переглядів

28 червня 1917 р. на засіданні Малої Ради було сформовано перший український уряд – Генеральний Секретаріат. Перший склад Генерального секретаріату складався з 8 генеральних секретарів та генерального писаря. Очолював уряд В.Винниченко. До його складу також увійшли С.Петлюра, С.Єфремов, П.Христюк та ін.

Першим документом, який визначав кордони програми діяльності уряду, стала Декларація Генерального Секретаріату, у якій було проголошено, як і в І Універсалі Центральної Ради, автономно-федеративний устрій України у складі Російської імперії. Але ці документи викликали величезне занепокоєння у Петрограді. Вже через кілька днів після створення Генерального Секретаріату до Києва прибула делегація Тимчасового уряду Росії. За короткий час між членами Генерального Секретаріату були проведені важкі, але інтенсивні переговори. Їх підсумками стали текст нового Універсалу Української Центральної Ради і Декларація Тимчасового уряду про регламентування крайового управління в Україні. Обидва ці документи 3 липня були оголошені на засіданні Української Центральної ради. Переговори завершилися тим, що було підписано “Інструкцію Генерального секретаріату Тимчасового уряду на Україні”.

Згідно цього документу повноваження Генерального Секретаріату значно обмежувалися і поширювалися лише на кілька губерній. З компетенції Генерального Секретаріату вилучалися військові, продовольчі та судові справи, шляхи сполучення, пошта і телеграф. І не зважаючи на значні протести В.Винниченка, інструкція таки запрацювала, а сам Винниченко пішов у відставку.Сам уряд існував до військового перевороту і встановлення в Україні гетьманату П.Скоропадського у листопаді 1918 року.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

енергоефективний калькулятор

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених статтями 5, 19, 27 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Календар
    Липень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода