Відбулись урочисті заходи до Дня державної служби та Дня Конституції України

Відбулись урочисті заходи до Дня державної служби та Дня Конституції України

26 червня 2017 року / 135 переглядів

23 червня відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державної служби та 21-ї річниці Конституції України. У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, директор Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Омелянюк, голова районної ради Михайло Яснюк, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники й делегації трудових колективів територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Вітаючи присутніх зі святом, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун подякував працівникам райдержадміністрації, керівникам та трудовим колективам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за високий професіоналізм, компетентність, ініціативність та відданість справі.

“Переконаний, що з такою командою державних службовців ми зможемо забезпечити належний рівень управління ввіреної нам території – Старокостянтинівського району, забезпечити задоволення конституційних прав і свобод наших громадян. Завдяки тісній співпраці з районною радою, органами місцевого самоврядування реалізовано ряд проектів, що забезпечило якісні зміни у соціально-економічному розвитку Старокостянтинівщини. Впевнений, що ми і надалі плідно працюватимемо на розвиток рідного краю”, – сказав Сергій Фесун.

Очільник району також відзначив символізм того, що День Державної служби та День Конституції України стоять поряд у календарі, адже саме державні службовці мають забезпечувати виконання Конституції, яка є одним із головних чинників, що уособлюють історію України, її сутність, та вирізняють нас у світі як націю, як великий український народ.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Омелянюк також привітав учасників урочистих заходів, побажав усім міцного здоров’я, миру, успіхів у праці та нових звершень заради розбудови нашої держави.

З нагоди відзначення Дня Державної служби та Дня Конституції України Сергій Фесун вручив Почесну грамоту районної державної адміністрації директору Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації Олегу Омелянюку, який до квітня 2017 року працював заступником голови Старокостянтинівської райдержадміністрації. Очільник району подякував Олегу Омелянюку за високий професіоналізм, ініціативність та значний внесок у соціально-економічний розвиток Старокостянтинівщини. Також, кращих державних службовців району було відзначено грамотами районної державної адміністрації, районної ради та Хмельницької обласної організації професійної спілки працівників державних установ України.

Захід продовжився виступами артистів районного центру культури імені Володимира Ножки та юних талантів нашого краю.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

енергоефективний калькулятор

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених статтями 5, 19, 27 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Календар
    Липень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода