Відбулись урочисті заходи до Дня державної служби та Дня Конституції України

Відбулись урочисті заходи до Дня державної служби та Дня Конституції України

26 червня 2017 року / 729 переглядів

23 червня відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державної служби та 21-ї річниці Конституції України. У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, директор Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Омелянюк, голова районної ради Михайло Яснюк, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники й делегації трудових колективів територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Вітаючи присутніх зі святом, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун подякував працівникам райдержадміністрації, керівникам та трудовим колективам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за високий професіоналізм, компетентність, ініціативність та відданість справі.

“Переконаний, що з такою командою державних службовців ми зможемо забезпечити належний рівень управління ввіреної нам території – Старокостянтинівського району, забезпечити задоволення конституційних прав і свобод наших громадян. Завдяки тісній співпраці з районною радою, органами місцевого самоврядування реалізовано ряд проектів, що забезпечило якісні зміни у соціально-економічному розвитку Старокостянтинівщини. Впевнений, що ми і надалі плідно працюватимемо на розвиток рідного краю”, – сказав Сергій Фесун.

Очільник району також відзначив символізм того, що День Державної служби та День Конституції України стоять поряд у календарі, адже саме державні службовці мають забезпечувати виконання Конституції, яка є одним із головних чинників, що уособлюють історію України, її сутність, та вирізняють нас у світі як націю, як великий український народ.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Омелянюк також привітав учасників урочистих заходів, побажав усім міцного здоров’я, миру, успіхів у праці та нових звершень заради розбудови нашої держави.

З нагоди відзначення Дня Державної служби та Дня Конституції України Сергій Фесун вручив Почесну грамоту районної державної адміністрації директору Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації Олегу Омелянюку, який до квітня 2017 року працював заступником голови Старокостянтинівської райдержадміністрації. Очільник району подякував Олегу Омелянюку за високий професіоналізм, ініціативність та значний внесок у соціально-економічний розвиток Старокостянтинівщини. Також, кращих державних службовців району було відзначено грамотами районної державної адміністрації, районної ради та Хмельницької обласної організації професійної спілки працівників державних установ України.

Захід продовжився виступами артистів районного центру культури імені Володимира Ножки та юних талантів нашого краю.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода