Трьом жителькам Старокостянтинівщини присвоєно почесне звання “Мати-героїня”

Трьом жителькам Старокостянтинівщини присвоєно почесне звання “Мати-героїня”

26 червня 2017 року / 82 переглядів

Кожна людина і кожний народ мають свята і традиції, до них зараховуємо і пошану до матері. Вона дала нам життя, виростила і виховала. Усе її життя це терпіння і безмежна самопожертва.

Починаючи з 2004 року, Указом Президента України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, присвоюється почесне звання України “Мати-героїня”.

23 червня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та голова районної ради Михайло Яснюк виконали почесну місію – вручили Посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України “Мати-героїня” Гладиш Валентині Володимирівні, матері шести дітей, жительці села Великі Мацевичі, Лисюк Тетяні Степанівні, матері шести дітей, жительці села Коржівка, Старостюк Марії Савівні, матері п`яти дітей, жительці села Сахнівці.

Почесні звання жителькам Старокостянтинівщини присвоєно відповідно до Указу Президента України Петра Олексійовича Порошенка від 13 травня 2017 року №129/2017 “Про присвоєння почесного звання “Мати – героїня” за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Наразі уже 621-й жительці Старокостянтинівського району присвоєно почесне звання “Мати-героїня”.

Очільники району привітали матерів із отриманням державних нагород, подякували за їх материнський подвиг, побажали добрих світлих днів у житті, довголіття, благополуччя, миру, родинного тепла та радості від дітей і онуків.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

енергоефективний калькулятор

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених статтями 5, 19, 27 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Календар
    Липень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода