Сергій Фесун: Старокостянтинівщина – потужний аграрний край

Сергій Фесун: Старокостянтинівщина – потужний аграрний край

23 червня 2017 року / 765 переглядів

22 червня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун відвідав філію публічного акціонерного товариства “Державна продовольчо-зернова корпорація України “Старокостянтинівський елеватор”, де проводився День відкритих дверей. У заході також взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк, сільськогосподарські товаровиробники та агротрейдери.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун привітав учасників заходу, та подякував керівництву елеватору за якісну роботу. “Старокостянтинівщина – потужний аграрний край. На теренах нашого району працюють як великі агровиробники так і дрібні фермери, котрі мають значні досягнення у вирощуванні зернових культур. Минулого року наш район зібрав рекордні 275 тис. тонн зернових. Переконаний, що усі ми задоволені тим, що маємо в районі таке потужне підприємство, яке забезпечує надходження податків у місцевий бюджет, надає робочі місця, з яким приємно працювати агровиробникам нашого та сусідніх районів”, – сказав Сергій Фесун.

Директор філії ПАТ “ДПЗКУ” “Старокостянтинівський елеватор” Каленик Оксана Петрівна ознайомила присутніх з результатами роботи підприємства за 2016–2017 маркетинговий рік, планами на 2017–2018 маркетинговий рік, тарифною політикою та конкурентними перевагами.

Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур. Загальна робоча зернова місткість філії “Старокостянтинівський елеватор” складає 105,8 тис. тонн, в тому числі елеваторна – 72 тис. тонн, складська – 33,8 тис. тонн. Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, соя, овес, ріпак, соняшник.

У рамках заходу директор філії Оксана Каленик провела оглядову екскурсію по території зернозберігального підприємства.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода