У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку “Калинівка” тривають ремонтно-будівельні роботи

У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку “Калинівка” тривають ремонтно-будівельні роботи

24 травня 2017 року / 1 244 переглядів

Одним із пріоритетних напрямків роботи влади району є забезпечення якісного та змістовного літнього відпочинку учнівської молоді. Особливу увагу звернено на обдарованих дітей, дітей із соціально-незахищених та пільгових категорій, дітей з особливими потребами.

На території Старокостянтинівського району діє дитячий літній табір “Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку “Калинівка”. Загальна площа табору складає 1,5 гектари, розташований в селі Калинівка на березі річки Случ. Заклад стаціонарного типу, функціонує з 1963 року і може вмістити до 140 дітей за одну зміну.

Щорічно з метою своєчасної і якісної підготовки до проведення в районі літньої оздоровчої кампанії в таборі “Калинівка” здійснюється ряд заходів, зокрема поточний ремонт спальних корпусів, їдальні та господарчих приміщень, благоустрій території та її озеленення.

У 2017 році на підготовку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку “Калинівка” з районного бюджету виділено 688,8 тис. грн., в тому числі 357,5 тис. грн. на підготовку до оздоровчого сезону.

Наразі в таборі тривають роботи по благоустрою території: табір очищено від зимового сміття, розчищено сухі кущі і дерева. Розпочато капітальний ремонт спального корпусу № 3. Демонтовано стару підлогу, проведено роботи із вирівнювання підлоги бетонною сумішшю. Замінено старі дерев’яні рами новими металопрофільними, оснащеними склопакетами. Заплановано застелити підлогу приміщень корпусу керамічною плиткою, відремонтувати фундамент, обладнати накритий ганок, обшити зовнішні стіни корпусу фальш-брусом. Розпочато ремонт ганків спальних корпусів № 1 та № 2. Доріжки між корпусами та прибудинкові майданчики покриваються тротуарною плиткою, облаштовується майданчик для проведення урочистостей.

Роботу позаміського закладу оздоровлення та відпочинку “Калинівка” в цьому році планується здійснити у три зміни, починаючи орієнтовно з 15 червня, тривалість оздоровчої зміни 21 день. За сезон у закладі планується оздоровити близько 350 дітей. Вартість путівки буде встановлена відповідно до калькуляції і у 2017 році становитиме орієнтовно 3000 грн.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)