Обговорено стан та перспективи соціально-економічного розвитку Старокостянтинівщини

Обговорено стан та перспективи соціально-економічного розвитку Старокостянтинівщини

22 травня 2017 року / 1 052 переглядів

Згідно графіку проведення виїзних нарад щодо розгляду поточного стану, проблем та перспектив соціально-економічного розвитку районів області Департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації проведено виїзну нараду у Старокостянтинівському районі.

У нараді прийняли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, начальник відділу економічного аналізу управління економічного розвитку Департаменту Оксана Чайковська, головний спеціаліст відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва управління економічного розвитку Департаменту Чорна Надія, головний спеціаліст відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики управління з питань розвитку підприємництва та споживчого ринку Департаменту Інна Остап’юк, головний спеціаліст відділу розвитку промисловості управління промисловості та інфраструктури Департаменту Євген Поплавський.

Разом із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Борикіним представники обласної державної адміністрації відвідали ТОВ "Старокостянтинівська меблева фабрика" с.Пашківці, сонячну та гідро електростанції у с.Коржівка та с.Самчики.

На зустрічі з очільниками вищевказаних об’єктів обговорювалися питання про основні здобутки (нові технологічні процеси, модернізація виробництва, створення нових робочих місць), прогнози діяльності та проблемні питання подальшого розвитку.

На ТОВ "Старокостянтинівська меблева фабрика" функціонують технологічні лінії по виробництву корпусних меблів з ДСП, фасадів до меблів з МДФ, а також виготовляються м’які меблі. Налагоджено лінії поставок продукції на експорт до країн Прибалтики та Фінляндії.

Зовнішньоекономічною асоціацією "Новосвіт" заплановано будівництво сонячних електростанцій потужністю 1 МВт. у селах Вишнопіль, Северини, Писарівка Старокостянтинівського району. Проводиться виготовлення технічної документації.

Під час підведення підсумків наради відзначено, що Старокостянтинівщина є перспективним регіоном, обговорено стан та перспективи соціально-економічного розвитку, окреслено напрямки подальшої роботи щодо залучення інвестицій в економіку району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)