Обговорено стан та перспективи соціально-економічного розвитку Старокостянтинівщини

Обговорено стан та перспективи соціально-економічного розвитку Старокостянтинівщини

22 травня 2017 року / 277 переглядів

Згідно графіку проведення виїзних нарад щодо розгляду поточного стану, проблем та перспектив соціально-економічного розвитку районів області Департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації проведено виїзну нараду у Старокостянтинівському районі.

У нараді прийняли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, начальник відділу економічного аналізу управління економічного розвитку Департаменту Оксана Чайковська, головний спеціаліст відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва управління економічного розвитку Департаменту Чорна Надія, головний спеціаліст відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики управління з питань розвитку підприємництва та споживчого ринку Департаменту Інна Остап’юк, головний спеціаліст відділу розвитку промисловості управління промисловості та інфраструктури Департаменту Євген Поплавський.

Разом із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Борикіним представники обласної державної адміністрації відвідали ТОВ "Старокостянтинівська меблева фабрика" с.Пашківці, сонячну та гідро електростанції у с.Коржівка та с.Самчики.

На зустрічі з очільниками вищевказаних об’єктів обговорювалися питання про основні здобутки (нові технологічні процеси, модернізація виробництва, створення нових робочих місць), прогнози діяльності та проблемні питання подальшого розвитку.

На ТОВ "Старокостянтинівська меблева фабрика" функціонують технологічні лінії по виробництву корпусних меблів з ДСП, фасадів до меблів з МДФ, а також виготовляються м’які меблі. Налагоджено лінії поставок продукції на експорт до країн Прибалтики та Фінляндії.

Зовнішньоекономічною асоціацією "Новосвіт" заплановано будівництво сонячних електростанцій потужністю 1 МВт. у селах Вишнопіль, Северини, Писарівка Старокостянтинівського району. Проводиться виготовлення технічної документації.

Під час підведення підсумків наради відзначено, що Старокостянтинівщина є перспективним регіоном, обговорено стан та перспективи соціально-економічного розвитку, окреслено напрямки подальшої роботи щодо залучення інвестицій в економіку району.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода