Сергій Фесун провів робочу нараду по питанню врегулювання цінової ситуації на ринку молока

Сергій Фесун провів робочу нараду по питанню врегулювання цінової ситуації на ринку молока

19 травня 2017 року / 508 переглядів

18 травня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу нараду (зустріч) представників молокопереробних підприємств, що проводять заготівлю молока на території району, з ініціативною групою від виробників молока та домогосподарств по питанню врегулювання цінової ситуації на ринку молока.

У нараді також взяв участь голова районної ради Михайло Яснюк, начальник держпродспоживслужби Леонід Слободенюк, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Бурлаков. Від молокопереробних підприємств на зустріч прийшли: заступник генерального директора Старокостянтинівського молокозаводу Сергій Главацький, заступник директора Хмельницької маслосирбази – Міла Собко, заступник директора Першого національного аграрного кооперативу Юрій Потапчук. Від сільгоспвиробників району у зустрічі взяли участь Василь Гальома(СГК «Решнівецький») та Володимир Тарасюк (ФГ «Верховина»), а також ініціативна група від жителів сіл Сахнівці, Самчики, Коржівка.

В ході роботи було зазначено, що на сьогодні в районі утримується 6526 голів корів, в домогосподарствах які продають вироблене молоко для молокопереробних підприємств. В сільськогосподарських підприємствах району утримується 1052 голів корів, що на 19 голів більше до відповідного періоду минулого року, які також проводять реалізацію молока на молокопереробні підприємства. Виробництво молока станом на 01.05.2017 року склало 1607 тонн, що на 224 тонни, або на 16% більше до відповідного періоду минулого року. Надій молока на корову становить 1542 кг, що на 229 кг, або на 17% більше відповідного періоду минулого року. В районі зберігається тенденція до збільшення поголів’я корів, проте різке зниження ціни на молоко призведе до зниження поголів'я ВРХ.

Виробники молока наполягають на тому що заготівельна ціна на молоко має бути вищою, адже ціни на молочну продукцію в магазинах не значно знизилися у відповідності до зимових місяців. У свою чергу переробники відстоюють свою позицію: "Закупівельні ціни диктує нам цінова політика на ринку та рентабельність підприємств. В склад собівартості сировини входить ціна на пальне, затрачені ресурси, заробітна плата, вартість логістичних послуг тощо. Ми прораховуємо усі варіанти, але в збиток завод не може працювати!" - говорить Міла Собко заступник директора Хмельницької маслосирбази. В цілому, переробники пропонують ціну не вище 5 грн. за літр для населення. Представник підприємства Перший національний аграрний кооператив зазначив, що вони готові заключати договори і з ціною по 7 грн. за літр, проте ця ціна залежить від якості молока: чистота, фільтрація, охолодження, що фактично можуть забезпечити лише фермерські господарства.

27 квітня районна державна адміністрація звернулась до обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо вжиття заходів контролю у відносинах між переробними підприємствами та виробниками молока в домогосподарствах району та віднайдення механізму регулювання цін на молоко і підняття їх до економічно обґрунтованих.

Наразі питання залишається відкритим.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода