Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

28 квітня 2017 року / 879 переглядів

27 квітня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

Перед початком засідання колегії Сергій Фесун та голова районної ради Михайло Яснюк виконали почесну місію – вручили Посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України “Мати-героїня” Остапюк Тетяні Миколаївні, матері п`яти дітей, жительці села Раштівка та Шевцовій Олені Григорівні, матері п`яти дітей, жительці села Волиця-Керекешина. Почесні звання жителькам Старокостянтинівщини присвоєно відповідно до Указу Президента України Петра Олексійовича Порошенка від 8 грудня 2016 року №548/2016 “Про присвоєння почесного звання “Мати – героїня” за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку. Очільники району привітали матерів-героїнь із присвоєнням почесного звання, подякували за їх материнський подвиг, побажали добрих світлих днів у житті, довголіття, благополуччя, миру, родинного тепла та радості від дітей і онуків.

На порядку денному розширеного засідання колегії райдержадміністрації розглянуто наступні питання:

  1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2016/2017 року та підготовку об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Старокостянтинівського району до осінньо-зимового періоду 2017/2018 року.
  2. Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2017 році.
  3. Про стан дотримання вимог чинного законодавства щодо організації харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району.
  4. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І кварталі 2017 року.

По першому питанню порядку денного виступив заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, який зазначив, що опалювальний сезон 2016/2017 року розпочався вчасно та пройшов без зривів і надзвичайних подій. Підсумки роботи з підготовки та проведення опалювального періоду показали, що виконавчі комітети сільських рад, установи бюджетної сфери в районі відповідально поставились до виконання завдань, що сприяло стабільному його проходженню.

Завдяки постійному моніторингу проходження опалювального сезо­ну, вжиття заходів із енергозбереження у закладах освіти, культури, охорони здоров’я вдалось заощадити бюджетні кошти. Так, до прикладу, перед початком опалювального періоду будівлі Старокостянтинівської центральної районної лікарні було обладнано тепловими лічильниками, що дозволило заощадити (з урахуванням квітня 2017 року) близько 1 млн.грн. при розрахунках за спожите тепло. Найгірше становище із опаленням у закладах культури району – із 110 закладів лише 79 мають системи опалення, з яких опалювалось лише 37.

До початку опалювального сезону 2017-2018 року запропоновано провести наступні роботи:

- завершити будівництво паливної зі встановленням твердопаливних котлів у Радковецькому НВК;

- замінити твердопаливний котел у Малочернятинській ЗОШ;

- замінити газові котли у Великочернятинській ЗОШ, Сковородківському НВК;

- побудувати паливну зі встановленням твердопаливних котлів потужністю 0,172 Гкал/год у Поповецькому НВК;

- провести ревізію сантехнічного обладнання засувок, запірної арматури;

- забезпечити нормативну потребу вугілля в кількості 670 т.

Заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін також окреслив ряд першочергових заходів підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.

При розгляді даного питання голова районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив на своєчасному та якісному виконанню підрядними організаціями будівельно-ремонтних робіт із встановлення котелень та заміни котлів у системах опалення, контролю за їх діяльністю, а в разі невиконання умов договорів – розглядати питання щодо скасування останніх. “Усі заплановані проекти мають бути реалізовані до початку нового опалювального сезону та вчасно введені в експлуатацію”, – наголосив Сергій Никанорович.

Також, очільник району дав відповідні доручення щодо впорядкування земельних відносин між сільськими радами та Старокостянтинівською філією ПАТ “Хмельницькгаз” у частині заключення договорів оренди на земельні ділянки, на яких знаходяться газорозподільчі пункти.

По другому питанню порядку денного доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега. Доповідач ознайомив присутніх із ремонтно-будівельними роботами, які здійснено у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку “Калинівка” протягом 2016 року, та окреслив основні завдання, які необхідно виконати до початку літньої оздоровчої кампанії. У 2017 році на підготовку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку “Калинівка” з районного бюджету виділено 688,8 тис. грн., в тому числі 357,5 тис. грн. на підготовку до оздоровчого сезону.

Роботу в цьому році планується здійснити у три зміни, починаючи орієнтовно з 15 червня, тривалість оздоровчої зміни 21 день. За сезон у закладі планується оздоровити близько 350 дітей. Також, Сергій Чернега звернувся до присутніх у залі сільських голів щодо сприяння органами місцевого самоврядування літнього відпочинку та оздоровлення дітей району у “Калинівці”.

Під час розгляду даного питання голова райдержадміністрації Сергій Фесун дав доручення начальнику відділу освіти, молоді та спорту щодо вирішення питання власності на 1,5 га землі, на яких знаходится літній оздоровчий табір.

По третьому питанню засідання колегії слово для виступу надавалось начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергію Чернезі, який доповів про стан дотримання вимог чинного законодавства щодо організації харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району.

У 35 загальноосвітніх навчальних закладах району створено умови для організації харчування 2706 учнів. Харчується 2511 учнів, що становить 93% від загального учнівського контингенту. Вартість харчування одного учня визначених категорій у загальноосвітніх навчальних закладах за рахунок коштів районного бюджету складає 9,5 гривень в день. 1322 учні харчуються безоплатно (53%). У 2016 році на харчування учнів використано: із субвенційних коштів – 163517,40 грн., з районного бюджету – 1159386, 66 грн. У 2017 році для харчування дітей передбачено з районного бюджету 1,2 млн.грн. Продукти харчування та продовольчу сировину поставляють відповідно укладених угод. Станом на 15 квітня 2017 року укладено угод на суму 1029546 грн.

Відповідно рішення сьомої сесії районної ради від 27 жовтня 2016 року №8 виділено кошти на безоплатне харчування до кінця 2016-2017 навчального року для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів 5-11 класів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, учнів з особливими освітніми потребами, учнів батьки яких є учасниками бойових дій або загинули при виконанні обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції, дітей-чорнобильців, дітей хворих на цукровий діабет та учнів 1-4 класів.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун зазначив, що високий рівень харчування дітей у навчальних закладах досягнуто завдяки тісній співпраці районної державної адміністрації, районної ради та депутатського корпусу районної ради. Діти харчуються доброякісним м’ясом, рибою, твердим сиром, маслом.

Велике значення мають ті обставини, у яких проводиться дитиною прийом їжі. Тому важливим завданням районної державної адміністрації, районної ради, депутатського корпусу, керівників навчальних закладів є проведення капітальних ремонтів в шкільних харчоблоках. На даний час харчоблоки Миролюбненської, Воронковецької, Великочернятинської, Поповецької шкіл мають сучасний привабливий вигляд. У 2016 році проведено капітальний ремонт харчоблоку Великомацевицького навчально-виховного комплексу, на що витрачено з коштів районного бюджету 567234 грн. У 2017 році заплановано провести ремонти на харчоблоках п’яти навчальних закладів (Самчиківської, Сахновецької, Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., Ладигівського та Іршиківського НВК). У квітні 2017 року закуплено електроплит на суму 120 тис.грн.

Також, на засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто питання виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І кварталі 2017 року. Очільник району закликав сільських голів до підвищення рівня виконавської дисципліни на місцях, посилення контролю за виконанням завдань, визначених законодавством України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України і власними розпорядчими документами.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Погода
Архів
Червень 2020 (2)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)