У Старокостянтинівському районі відбулись командно-штабні навчання

У Старокостянтинівському районі відбулись командно-штабні навчання

26 квітня 2017 року / 916 переглядів

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2017 рік, затвердженого наказом начальника цивільного захисту області, голови обласної державної адміністрації від 28.12.2016 року №6, розпорядження голови обласної державної адміністрації, начальника цивільного захисту області від 21.04.2017 року №311 в період 26-27 квітня поточного року проводиться командно-штабне навчання з органами управління, силами та засобами цивільного захисту Старокостянтинівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою “Дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та терористичних проявів”.

У командно-штабних навчаннях взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, фахівці управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації та обласних спеціалізованих служб цивільного захисту, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, секретарі сільських рад, керівний склад цивільного захисту району, районна та об’єктові комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, евакуаційні органи району всіх рівнів, формування цивільного захисту, спеціалізовані служби цивільного захисту, окремі підприємства, організації та установи.

За Планом проведення командно-штабного навчання здійснено перевірку практичних дій евакуаційних органів району при прийомі евакуйованого населення з 30-ти кілометрової зони навколо АЕС у зв’язку із аварією на Хмельницькій АЕС. Прибуття евакуйованого населення до Старокостянтинівського району очікувалось об 11 годині 26 квітня поточного року. Прийом евакуйованого населення здійснювала Пашковецька сільська рада.

Також, на території урочища Чернятин ДП “Старокостянтинівський лісове господарство” та ДП ХОСЛАП “Хмельницькоблагроліс” відбулось навчання із ліквідації лісової пожежі. В оперативних заходах із пожежогасіння взяли участь ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”, ДП ХОСЛАП “Хмельницькоблагроліс” та особовий склад добровільних пожежних дружин Великочернятинської сільської ради.

У ході навчання перевірено роботу органів управління цивільного захисту під час надзвичайної ситуації, сили та засоби спеціалізованих служб цивільного захисту району.

Загалом, в особливий період у Старокостянтинівському районі, з метою проведення евакозаходів, створено пункт висадки евакуйованого населення та 15 приймальних евакопунктів, розроблено маршрути перевезення евакуйованого населення від пункту висадки до приймальних евакопунктів, відпрацьовано розрахунки розселення евакуйованого населення в безпечних районах, включаючи подвірне, визначено заклади харчування, медичного обслуговування.

Під час проведення підсумків командно-штабних навчань готовність цивільного захисту Старокостянтинівської районної ланки до подолання надзвичайних ситуацій оцінено на належному рівні. Також, дано доручення та рекомендації окремим спеціалізованим службам цивільного захисту, сільським головам щодо вжиття додаткових заходів для більш якісної готовності виконання завдань цивільного захисту.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (11)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)