З турботою про рідний край

З турботою про рідний край

10 квітня 2017 року / 551 переглядів

8 квітня трудові колективи районної державної адміністрації, державних підприємств, установ та організацій, учнівська молодь району, в рамках щорічної акції “За чисте довкілля”, долучились до проведення благоустрою населених пунктів Старокостянтинівщини.

Зокрема, виконано роботи по благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, здійснено заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів, приведено в належний санітарний стан кладовища, проведено заходи із санітарної очистки територій пам’яток культурної спадщини, відновлено лісові насадження та забезпечено їх збереження, приведено до належного санітарного стану смуги відведення автомобільних доріг, очищено придорожні лісосмуги, тощо.

“Сьогодні у кожному селі району проводиться відповідна робота. Акція “За чисте довкілля” триває з 20 березня по 8 травня 2017 року. Усі свідомі мешканці району долучаються до акції, адже для того щоб наш край ставав кращим та комфортнішим, усі мають прикласти бодай трішки зусиль. Місячник благоустрою триває, усі бажаючі можуть долучатися та зробити свій внесок у добробут нашого краю” – сказав заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода